Dvě tabletky hormonální antikoncepce - špinění

Anonymní
9.7.20 19:20

Špinění na ha po užítí dvou tablet

Ahojte, včera jsem po užití tablety měla průjem a tak jsem si vzala pilulku na víc. Jsem v prvním týdnu. Dnes se hodinu po době kdy normálně beru pilulku dostavilo slabé špinění které velmi rychle ustalo. Dnes ráno jsem si dělala TT, negativní, říkám si, nemohlo by to značit těhotenství? Nebo to je tou pilulkou že včera?

Ještě se chci zeptat, mohu mít pseudo ms na ha i se sliznicí a být po ní i tak těhotná? Že by se oplodněné vajíčko (pokud by mi ha selhala) udrželo i přes to že by sliznice odcházela? Předem děkuju za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1829
9.7.20 20:14

Tak za prvé, neber dvě tabletky HA, jenom pro to, že máš průjem, za druhé klidně sis tím mohla špinění způsobit, pokud bereš antinu PRAVIDELNĚ a ne jak hej počkej, tak šance nula, nula, bobek :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
10.7.20 16:47

Ahoj, pokud by ti selhala ha a bylo to v polovině/na začátku cyklu, na testu by to už bylo vidět. Usazení vajíčka trvá 5-10 dní (kdyžtak mě opravte). Pokud by k selhání došlo později, tak nevím přesně, ale myslím si že by se neudrželo, pokud by z tebe vycházela i sliznice, ale přesně nevím, jak by to v takové situaci probíhalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama