Špinění na konci 5tt

31.5.20 17:02

Špinění na konci pátého týdne

Ahoj, vím, že téma špinění je tady dost časté. Snad jsem všechny přečetla, ale stejně to musím napsat i já. Snad se mi zase alespoň na chvíli uleví.
Vloni v říjnu jsem musela podstoupit kyretáž kvůli zamklému těhotenství. Nyní jsem znovu těhotná - juchuuuuu.
Ale začíná to mít úplně stejný scénář jako vloni, akorát s tím rozdílem, že mě nebolí vaječník.
U doktora jsem samozřejmě nebyla a asi to ani nemá zatím cenu, stejně by asi nic nemohli dělat. Buď a nebo Podle kalendáře bych měla být dnes 5+1tt, ale čtvrtý den špíním. Není to tak hrozné. Dokonce jsem si myslela, že už je to v pohodě, když jsem 17 hodin měla papír po utření čistý. Stále je to zatím jen tmavé. Před chvílí ze mě i kapala tmavá krev po čůrání. Nemám žádné křeče v břiše, jen takový tlak, jako bych to měla dostat.
Omlouvám se za výlev svého problémů, i když se tu tenhle píše milionkrát. ????????
Mějte se krásně a všem držím pěsti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2340
31.5.20 17:53

Já to měla taky a dr říkala, že se to občas stává v období, kdy by normálně měla přijít MS. Ten první měsíc. Tak snad to bude ono, přeji hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.20 18:58

Já tu kvůli tomu taky nedávno zakládala diskuzi :) Chápu, že se bojíš. Měla jsem to samé. Od 5tt dva týdny špinění, i masivní zakrvácení v 8tt. Vůbec žádná příčina nezjištěna. Naštěstí mimčo je zatim ok. Teď na poslední kontrole mi doktor říkal, že až třetinu těhotenství provází různý špinění, krvácení.

• Nahlásit
  • Citovat
31.5.20 19:04

To jsi mě teď trošku utěšila, ale…
Bolí mě teď cca poslední dvě hodiny více břicho, opravdu jako bych to měla dostat a začala jsem více špinit. Zatím opravdu jen tmavá krev.
Nevím, co mám dělat. Vím, že nemá cenu jezdit na pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2384
31.5.20 19:29

Bohužel s tím neuděláš nic. Buď je mimi zdravé a udrží se…a nebo ne. Nijak to neovlivnis. Já špinila po sexu, tak jsme se raději omezili. Držím palce, ať to nic není a tentokrát to vyjde :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
2.6.20 18:27

Já jsem to taky měla na začátku 6tt, asi 4 dny jsem mírně špinila. Pravděpodobně jde o uhnizďování. Odpočívej a kdyby se to zhoršilo (krev byla jasně červená) tak si skoč k doktorce. To bude ok, držím palce. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.20 19:19

@makos25 děkuju moc.
Zítra ráno si jedu pro verdikt, ale jen zda to odešlo samo, nebo z toho bude mimoděložní. Měla jsem hrozné bolesti na pravé straně břicha - takovou bolest jsem nikdy ničeho nezažila. A to jsem po operaci páteře 8o
V pondělí mě doktorka okamžitě poslala do nemocnice. Dokonce mi chtěla volat rychlou.
Na ultrazvuku byla vidět volná tekutina, malý náznak gestačního váčku a nějaký stín na pravém vaječníku. Udělali rozbor z krve na HCG. Pouze 304. Prý se to může ještě změnit, mimoděložní nebylo 100%Poslali mě domů a zítra jedu znovu na krev a bude se rozhodovat podle HCG.
Už jsem se s tím smířila, protože mám pocit, že to odešlo samo. Žádná bolest břicha, jen jako by slabá menstruace.
I za to jsem ráda, že nemusím na laparoskopii a prodělat léčení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama