Špinění na začátku těhotenství a Utrogestan

18
19.1.19 19:51

Špinění na začátku těhotenství a Utrogestan

Ahoj, holky. Jsem na začátku těhotenství 4+3. Začala jsem špinit. Dostala jsem Utrogestan 1-1-1 s tím, že pokud krvácím, že ho mám polykat. Ale všude čtu, že se má v těhotenství pouze zavádět? Máte podobnou zkušenost? Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

412
19.1.19 19:57

Mně taky doktor řekl, že pokud krvácím, tak polykat, jinak jsem pak zaváděla do konce 1. trimestru. Takže bych spíš věřila doktorům, než tomu, co kdo napíše na internet 8).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1367
19.1.19 20:00

@natalie01 taky jsem krvacela, brala utrogestan 2-2-2 ale dr říkala zavádět, měla jsem pak z něho trošku svědění, ale mě pomohl, už jsem 27tt :palec: tak držím palečky,ono je to takto ze začátku buď a nebo i s utrogestanem, ale hoď se do klidu, mysli pozitivně, lež v teple, hlavně neprochladnout a žádná horka vana nebo sprcha :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15227
19.1.19 20:01

Polykej jestli krvácíš tak se vyplaví. Já brala gynprodyl, což je prakticky to samé jako utrogestan a jenom sem ho polykala, nejdřív sem ho nemohla zavádět kuli krvácení a když sem ho pak zavedla způsobilo mi to takový hustý výtok, jako tvaroh, tak sem ho polykala až do konce, dr říkala že je to úplně jedno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3356
19.1.19 20:06

Ja ho polykala celou dobu a v pohodě…zafungoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
19.1.19 20:06

@Gvendolínka Oni to právě píší ve všech odborných informacích o Utrogestanu, tak se ptám na zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
19.1.19 20:09
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15227
19.1.19 20:10

@natalie01 on se má zavádět spíš proto, že po něm málokomu je dobře, může ti být zle od žaludku a motat se hlava, když ho budeš polykat, ale jinak to je jedno, ho párkrát spolkni a když přestaneš krvácet ho závaděj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
19.1.19 20:10

@Jasmina81 Děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49508
19.1.19 20:12

Zavádění je lepší, ale krvácení by ho vyplavilo, takže pak aspoň něco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
19.1.19 20:26

@natalie01 Aha, tak to se omlouvám. Já zastávám názor, že co se má udržet, tak se udrží, ale pokud plod od začátku neprospívá, tak ho nezachrání nic. Zkušenost mám špatnou i dobrou, v obou případech jsem utrogestan brala (polykala i zaváděla), jednou to nevyšlo, napodruhé jo a teď už jsem 31tt :). Tak se hlavně nestresuj a pokud nebudeš mít bolesti a nezačneš nějak víc krvácet, tak ještě nemusí být nic ztraceno ;). Držím palce :palec:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama