Špinění pár dní po ms

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DMW
Nováček 1 příspěvek 18.04.17 13:40
špinění pár dní po ms

Ahojky,
Chtěla bych se poradit či informovat :think: :D
Dostala jsem to v pondělí večer (10.4). Obvykle to mám 6-7 dní. V pátek a sobotu u mě byl přítel a jelikož jsem to měla, rozhodli jsme se k nechráněnému pohlavnímu styku :D vždy se udělal mimo mě. V tu sobotu už jsem to večer neměla skoro vůbec. No ale dnes mám docela silný nahnědlý výtok 8o ještě se mi to nestalo, nemá někdo zkušenosti? Nebo nevíte co by to mohlo být? :nevim:

Reakce:
phoma
Echt Kelišová 7965 příspěvků 12.06.19 18:53

Ahoj ozivuji diskuzi nechci zakladat novou dnes jsem byla u gynekologa a posledni 3 mesice mam pred i po ms spineni prakticky kdyz to sectu jsou to 3 tydny. :,( jedine co mi napsal byl noretisterol coz je brutalni svinstvo a chtela bych to zkusit jeste prirodni cestou.co vam pomohlo caje kapky homeo nebranim se nicemu alternativnimu. chceme druhe mimco a takhle to asi nepujde.

Ufinka87
Kecalka 421 příspěvků 12.06.19 19:00

Kontryhel čajík a jeřáb tinkturu :pankac:

phoma
Echt Kelišová 7965 příspěvků 12.06.19 19:24

@Ufinka87 a jak a kdy davkovat?

Zuzák10
Nováček 1 příspěvek 12.06.19 19:40

Omlouvám se, nemohu přidat ještě příspěvek.
Dobrý den. Potřebovala bych poradit, moje gyn má dovolenou.
Minulý měsíc jsem byla na vyvolávací injekci, zpoždění o 43 dní. 5 dní na to vše v pořádku, menses se dostavil. Nyní mám mít menses za 5 dní, ale už 4 dny mám špinění. Ještě připíši, že týden jím zdravěji a piji jen vodu. Může to být pouze čištění? Špinění jsem měla vždy jen den před menstruací, teď už ale 4 dny a nic.
Antikoncepci neberu. Těhotenství také vyloučeno. Nekdy je to čistší krev, jindy hnědý hlen, kterého je více.

phoma
Echt Kelišová 7965 příspěvků 12.06.19 20:28

Rekla bych ze je to najezd ms po tech injekcich minuly mesic telo muze reagovat ruzne

Ufinka87
Kecalka 421 příspěvků 12.06.19 21:16

@phoma kontryhel 2denně šálek do ovu. Od ovu do MS nepit a pak opět od MS do ovu.. Jeřáb 3 denně 10 kapek před jídlem :palec:

Váš příspěvek
Reklama