Špinění po nechranenem styku při ovulaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 19:37
Špinění po nechranenem styku při ovulaci

Holky,
včera jsme měli s přítelem sex, nechráněný a měla bych ted ovulovat. Nicméně, dneska jsem začala špinit :nevim: včera mi to ani nebylo moc příjemné, i trochu bolestivé, tak nevim, jestli to spineni není z poranění :nevim:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 19:53

Taky mívám ovulaci (zrovna tento víkend), která je bolestivá, a přestože jsem hodně vzrušená a mám obrovskou chuť na sex, trochu to při styku bolí. Moje švagrová si někdy při ovulaci musí vzít i Algifen, jaké má bolesti.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >