Špinění po odstranění polypu v těhotenství

848
25.2.16 20:37

Špinění po odstranění polypu v těhotenství

Ahoj holky, chtěla jsem se Vás zeptat jestli nějaká nemáte zkušenosti. Jsem v 19tt v pondělí jsme byli na pohotovosti kvůli bolení břicha, doktorka mi zjistila polyb který visel na vlásku a běhěm vyšetření ho odstranila, dost to krvácelo, půl hodiny si mě tam nechala a pak mě pustila s tím, že ještě můžu krvácet, tak ať se neleknu, mám přijet v případě, že by to bylo silnější krvácení. Nekrvácím, ale špiním, myslíte si, že to může být po tom odstranění? Můj doktor mám tento týden dovču a nevím jestli mám zase plašit s pohotovostí. U vyšetření mi ještě zjistila nízko položenou placentu, prý je to na hranici, ale s tím si nemám dělat zatím starosti, jen mám mít klidnější režim. Moc vám děkuju za rady, jsem z toho špinění celá pryč. Jinak špiním trošku k večeru a ráno. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1767
25.2.16 21:18

@Oliverka28 Ahoj. Polyp jsem měla také, hodně jsem krvacela, ale neodstraňovali mi ho. zatáhl se sám a nejspíš krvacel dovnitř…no nedopadlo to dobře… :,(
Myslím, že špinění snad nevadí, ale pro klid bych se být tebou raději u mudr ukázala :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
848
25.2.16 21:34

@berua13 Ja vubec nekrvacela, doktorka mi na to prisla nahodou kdyz me vysetrovala kvuli bolesti. Byl pry hodne maly, visel tam ba vlasku a behem vysetreni o nej nejak zavadila a odstranil se, krve z toho bylo docela dost, ted ut nekrvacim jen slabe spinim, muj doktor ma prave dovcu a nevim jestli mam hned plasit s pohotovosti :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1767
25.2.16 21:43

@Oliverka28 Já krvacela od 8.tt pět krat velmi silne, do nemocnice jsem vždycky dorazila s krví az v botech…v 18.tt jsem o miminko přišla. Polyp byl jednou vidět, ale zda byl zdrojem krvácení nevím…nikdo mi to nedokáže říct…
Je dobře, že ti ho odstranili a pokud jen spinis slabe, tak to bude po tom odstranění…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
848
25.2.16 21:47

@berua13 A jeste ke vsemu me cevkovala, protoze mi delala rozbor moci, takze to tam ma podrazdene. Snad pres vikend spineni odezni. Moc me mrzi, co se Ti stalo, nemuzu uverit ze Ti nejak nepomohli, zvlast kdyz jsi tam nejela na posledni chvili… :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1767
25.2.16 21:57

@Oliverka28 Nešlo to, polyp zmizel, ale něco mi tam krvácelo dál…vždycky se udělal hematom, vstrebal se a pak zas krvácení a znovu hematom. Pak už byl hematom velký 9 cm, začala odtékat plodovka a konec. Příští týden si jdu pro výsledky histologie, tak mi třeba řeknou proc to bylo…jinak chlapeček byl uplne zdravy :,( jsou to dva měsíce a pořád me to trápí.
Doufám, že jsem te moc nevystrasila, tobych nerada. Polyp máš pryc, bude to dobrý uvidíš :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
848
25.2.16 22:08

@berua13 Ja jsem vystrasena od zacatku, cekam svoje prvni, vsechno je to pro me premiera a nejradeji bych s kazdym pichnutim bezela na gyndu. Nikdy jsem nezazila takovy strach, za vsim neco vidim, jsem asi strasny cita a to jsem teprve v 19 tydnu. Ted me jeste vystrasila toz nizko polozenou placentou, kazdou chvili mam menstruacni bolesti, ale podle meho doktora to je v pohode. Vim, ze Ti kazdy rika, ze to priste urcite vyjde a asi urcite Ti to leze na nervy…drz se!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1767
25.2.16 22:15

@Oliverka28 no ja při prvním byla uplne v klidu, nepripoustela jsem si, že by se mohlo něco stát…no naivka :)
A ted vlastně jsem taky do prvních potíží byla v klidu… dalsi dite zatím zvazuji, nejsem totiž už nejmladší :)
Bolesti mit můžeš, me říkali, že je způsobuje zvetsovani dělohy…boli a táhnou vazy…no nevím :)
Ono se to lehko řekne- ale bud v klidu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
848
25.2.16 22:24

@berua13 Noo v klidu byt moc nejde i kdyz se o to snazim, no nejradeji bych byla u doktora kazdy den, aby me uklidnoval jak je vsechno v pohode, no blazen :D Ono to vyjde a kdyz ne, tak uz jedno zdrave doma mas ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1767
25.2.16 22:34

@Oliverka28 Mám už 13 leteho puberťáka z předchozího vztahu. Ted mám fajn pritele, deti nemá, tak jsme se rozhodli si jedno pořídit…no ale příroda to rozhodla jinak :(
takže zatím váhám co dál, ale asi do toho půjdu znovu…a když se zadari tak už urcite v klidu nebudu po cele těhotenství…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
848
25.2.16 22:39

@berua13 Budu Ti drzet pesti, at Ti to vyjde, smulu uz sis urcite vybrala!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.12.19 13:52

@Oliverka28 dobrý den, vím že už to je dávno ale jak jste to nakonec řešila? Mám podobný problém ale ve 36tt. Děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
848
11.12.19 18:01
@Kamilka225 píše:
@Oliverka28 dobrý den, vím že už to je dávno ale jak jste to nakonec řešila? Mám podobný problém ale ve 36tt. Děkuji za odpověď

Strašně ráda bych Vam odpověděla, ale bohužel už si to vůbec nepamatuju. Myslím, že jsem ještě dva dny po odstranění špinila a pak to ustávalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama