Reklama

Špinění po potratu bez revize

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Moncicak87
Povídálka 41 příspěvků 14.01.17 05:38
Spineni po potratu bez revize

Ahoj holky, 23.12 jsem potratila, krvácet jsem přestala asi 30.12. Od té doby nic a nyní asi 12 dní po ukončení krvácení začala opět spinit. Opravdu celkem slabě. Spis jen po tom, co na WC zatlacim. Myslíte že to mám brát jako menstruaci? Nebo mám klasickou menstruaci ještě čekat? Měla jste to některá stejně?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.17 12:50

@Moncicak87 Ahoj, měla jsem to dost podobně, nejdřív špinění a pak teprve přišla MS, takže bych řekla, že ji máš očekávat, a ještě promiň za výraz, ale mě to špinění smrdělo takovou „hnilobou“ prostě jak odchází ty zbytky no..

Moncicak87
Povídálka 41 příspěvků 14.01.17 13:22
@Anonymní píše:
@Moncicak87 Ahoj, měla jsem to dost podobně, nejdřív špinění a pak teprve přišla MS, takže bych řekla, že ji máš očekávat, a ještě promiň za výraz, ale mě to špinění smrdělo takovou „hnilobou“ prostě jak odchází ty zbytky no..

No jenže já spinila 4 dny a už zase nespinim. Ještě mě napadlo, zda to nemůže být ovulaci, ale ovulacni test jsem měla úplně čistý. Vim ze mi asi nezbyde než čekat, ale je to hrozný. Přijde mi že to vůbec neutika. :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.17 13:35

@Moncicak87 A jak dlouho nešpiníš? Mě se asi 2× zdálo že už přestávám a pak se to zase rozjelo a špinila jsem asi 10 dní dohromady :think: ale každopádně s tím časem máš pravdu, teď se mi to táhne jak smrad a mám pocit že to utíká mnohem pomaleji než předtím :roll:

Moncicak87
Povídálka 41 příspěvků 14.01.17 14:40
@Anonymní píše:
@Moncicak87 A jak dlouho nešpiníš? Mě se asi 2× zdálo že už přestávám a pak se to zase rozjelo a špinila jsem asi 10 dní dohromady :think: ale každopádně s tím časem máš pravdu, teď se mi to táhne jak smrad a mám pocit že to utíká mnohem pomaleji než předtím :roll:

Od včera od dopoledne. Dnes opravdu jen klasický vytok, ale slabý, v podstatě takové suché dny.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.17 14:55

@Moncicak87 zvláštní, tak uvidíš no. třeba už jsi se pročistila a za pár dní přijde MS

Moncicak87
Povídálka 41 příspěvků 14.01.17 15:28
@Anonymní píše:
@Moncicak87 zvláštní, tak uvidíš no. třeba už jsi se pročistila a za pár dní přijde MS

No uvidíme, každopádně sem dám vědět jak to dopadlo, aby to bylo i pro ostatní holky. Nesnáším, když diskuze končí bez rozuhlední

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.17 15:30

@Moncicak87 To naprosto chápu, tak uvidíš jak to dopadne a pak dej vědět :hug:

Moncicak87
Povídálka 41 příspěvků 20.01.17 14:14

Ahoj holky, jak jsem slíbila tak činím. Nakonec jsem spinila až do včera, kdy mi začala klasická menstruace. Asi o 2 dny dříve než jsem obvykle zvyklá. Takže po 27 dnech od prvního krvácení při samovolnem potratu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 15:01

@Moncicak87 Ahoj, tak super a hurát do dalšího snažení, tentokrát to bude snad už lepší.. také v to doufám :oops:

Moncicak87
Povídálka 41 příspěvků 22.01.17 16:56

A ještě jeden dotaz. Jak silnou jsi měla menstruaci? Já v podstatě 2 dny krvácení 3 den jen spineni a 4 den jen velmi slabé spineni. Na to vůbec nejsem zvyklá. Obvykle myvam menstruaci 7 dní. Mám strach, že mi neproběhne normální ovulacni cyklus : -(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 16:59

@Moncicak87 Já to měla takový hodně sporadický, v prosinci jsem měla zpoždění na MS 8 dní, pak přišla normální MS a 4. den po MS jsem začala špinit (díky tomu jsem zjistila těhotenství), špinila jsem asi 10 dní a pak jsem měla normálně 5 dní MS, ale byla taková mírnější, jindy mívám děsné bolesti a teď to bylo takové že jsem je zvládla ustát i bez prášku… takže těžko říct zda nyní ovulace byla či ne, nijak to nezkoumám, jen doufám :roll:

Moncicak87
Povídálka 41 příspěvků 22.01.17 17:21

Hm, ja to právě musím řešit, protože myvame se tak jednou týdně. Tak je potřeba to přesně nacasovat. Předtím jsem to rok neresila a nic. Ani jeden náznak těhotenství. Nyní jsem si to napočítala a hned napoprvé se zadarilo. Bohužel to dopadlo tak, jak to dopadlo. :-( potratila jsem v 7. Tydnu takže jsem měla 3 týdny zpoždění. Což už je trochu víc než ty. No tak snad přijde ovulaci normálně. Raději budu měřit teplotu, abych viděla, zda ovulace proběhla. No jo no. Nezbývá než čekat. Doufam ze to nebude trvat zase rok jako předtím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 17:23

@Moncicak87 Aha, tak to je pak na prd no, my to míváme cca obden většinou.. ale ne cíleně, ale protože nás to baví.. takže já se to snažím neřešit a nechávám zatím na přírodě.. tak přeji hodně štěstí aby to zase vyšlo a už to dopadlo tak, jak si přejeme :hug: Ono tak či tak je to pro tu ženskou rána.. když se zadaří a pak to „zmizí“..

Moncicak87
Povídálka 41 příspěvků 22.01.17 20:11

Přesně tak. Můj chlap uz je starší (40 let) a bohužel patří k té části chlapecké populace, kde s věkem pomalu dochází 100 % funkce. Takže jednou týdně je tak max. Ale ze by nás to nebavilo se nedá říct. Jen jeho potřeby jsou bohužel nižší, než u jiných chlapů

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama