Špinění po sexu - masturbace v těhotenství?

Anonymní
17.12.19 16:54

Špinění po sexu - masturbace v tehotenstvi?

Ahoj,
Jelikož jsem mela šílenou chuť na sex, ale manžel ma bohužel noční (čili pres den spi, odpoledne to nejde mame ditě a večer je v praci) vypomohla jsem si sama vibrátorem.
Jsem 32tt - nebyla to žádná divočina, prostě klasika na uvolnění - jenže teď jsem byla na wc a spiním (nikdy se mi to za tu dobu co jsem tehotna nestalo, ani po sexu s přítelem, v minulém těhu jsem krvacela od samého počátku, ale to bylo skrz prekrveny čípek)…
Dnes jsem byla ráno na kontrole, vse bylo ok, jediné co tak malý tlačí hlavičkou už tam dolu…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
830
17.12.19 17:01

No a co je ta otazka? jestli je v poho, ze si pak spinila? Proc si se nezeptala na gynde, kdyz si tam dnes byla, jestli je v tem pripade ok, ze si po sexu spinila? :nevim: Vsak nemusis rikat co si delala, ale proste ze si mela styk a to byl pak vysledek. Ostatne gyndar asi sokovan nebude, ten uz toho musel slyset za svou karieru hodne a i asi i silenejsi dotazy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
17.12.19 17:08

@katintheBOx63 Však píše, že začala špinit teď, tudíž až po kontrole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
830
17.12.19 17:15

@Kokokodak No tak pokud se ji to spieneni nezda, tak pak ji tu nikdo nepomuze a lepsi bude kdyz si zavola na gyndu nebo na pohotovost. Jako x zenskych muze spinit a nic to neznamena, a x zenskych muze spinit a je to problem :nevim: To ze jina spinila a bylo to ok ji nepomuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
17.12.19 17:17

Jinak pokud by spinění nepřestalo, tak bych zašla zitra na gyndu, ale asi bych neříkala co přesně sem dělala s vibrátorem, ale řekla, že se mi to objevilo po sexu.

Edit: katintheBOx63
Však to nikdo nepopírá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
17.12.19 17:26

Já bych si asi na gyndu zavolala. Jistota je jistota :think:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.19 19:54

Ano špinění začalo pravě až teď nic mě nebolí, jen teda teď při čurání ostrá bodavá bolest jako by mě tam dole nekdo bodal jehlou (ale spíš jako by močová trubice), zánět močového měchýře jsem mela před měsícem a mela jsem dvoje antibiotika která jsem před cca dvěmi týdny dobrala… No každopádně pokud budu špinit i ráno, tak na gyndu zavolam - jen mě to pravě překvapilo, pokud by se k tomu přidali bolesti - tak hold v noci vzbudim malou a zavolam taxika a zajedu do nemocnice pro jistotu (partner má noční)… Zajímaly me spíš zkušenosti - skrz špinění a to že teda myly již hlavičkou moc tlačí dle lékařky a čípek je cca 25mm

• Citovat
  • Nahlásit
17.12.19 20:42

Pokud je placenta celou dobu, kde ma byt, krev (spineni) neni čerstvá, tak bych se opravdu nebala. Pochva, čípek, vse je v tehotenstvi extrémně prokrvene. Cim blíž k porodu, tim víc. Vibrátor zřejmě podrazdil sliznici a mohly prasknout drobné žilky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.12.19 09:30
@Anonymní píše:
Ano špinění začalo pravě až teď nic mě nebolí, jen teda teď při čurání ostrá bodavá bolest jako by mě tam dole nekdo bodal jehlou (ale spíš jako by močová trubice), zánět močového měchýře jsem mela před měsícem a mela jsem dvoje antibiotika která jsem před cca dvěmi týdny dobrala… No každopádně pokud budu špinit i ráno, tak na gyndu zavolam - jen mě to pravě překvapilo, pokud by se k tomu přidali bolesti - tak hold v noci vzbudim malou a zavolam taxika a zajedu do nemocnice pro jistotu (partner má noční)… Zajímaly me spíš zkušenosti - skrz špinění a to že teda myly již hlavičkou moc tlačí dle lékařky a čípek je cca 25mm
Špinění může být způsobeno vyšetřením :palec:
  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat