Špinění po sexu týden po početí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kolobeh
Nováček 8 příspěvků 18.09.18 07:45
Spineni po sexu tyden po poceti

Zdravim,
Potrebovala bych od vas poradit, jestli ma nekdo zkusenost. Jsem 3 mesice po zamlklem potratu ted v zari jsme se snazili zasadit a vcera po sexu se mi objevila krev :( nevite co to muze byt? Jeste me poboliva cely podbrisek obcas. Prosim poradte
 Dekuji

Reakce:

Kolobeh
Nováček 8 příspěvků 18.09.18 07:56
Dodatek k dotazu

Jeste bych dodola, pocinali jsme od 6 zari cca a nikdy se mi to pred tim nestalo az vcera. A ms mam mit nekdy kolem 26.9

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 18.09.18 08:07

Asi chceš číst ze zahnizdeni ovšem to ti nikdo tady nemůže tvrdit … chce to čas - musíš vydržet … od oplodnění 10-11.den zkus clearblue digitální a nebo zajdi na krev … osobně si nemyslím ze spineni je zahnizdovani i když muže. Moc přeji ať jsi brzy těhotná a spokojena a mate krasne zdravé miminko :srdce:

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 18.09.18 08:08
@Kolobeh píše:
Jeste bych dodola, pocinali jsme od 6 zari cca a nikdy se mi to pred tim nestalo az vcera. A ms mam mit nekdy kolem 26.9

Test sk udělej 23 nejdřív spíše 24…to by ti mohl ukázat. Mě ukázal i 4dny před termínem MS dříve to ale nemá smysl zkoušet

Kolobeh
Nováček 8 příspěvků 18.09.18 08:16

Test jsem si delala vcera, nevydrzela jsem to ale nic tam nebylo a prave ten clearblue. No tak uvidim jestli se ms dostavi nebo. Jen me vydesilo to spineni po tom sexu ale dneska uz zadny spineni na vlozce nemam tak nevim :roll:

hajánek76
Neúnavná pisatelka 19310 příspěvků 18.09.18 08:35

@Kolobeh měla jsem to přesně před rokem podobně jako ty a byla jsem těhotná, pak jsme měli sex zakázaný, test byl pozitivní až další týden. Držím :palec: :palec:

Kolobeh
Nováček 8 příspěvků 18.09.18 08:39

A co teda zpusobilo tu krev? Snad se tam nic nepokazilo teda pokud se tam neco deje

pikola
Neúnavná pisatelka 19424 příspěvků 18.09.18 08:44

A jak vis, že jste počali? Nechci být n gativni, ale pokud to bylo 6, tak už by bylo na testu něco vidět. Spíš by byla zvláštní literární fáze 20 dní, asi máš ovulaci úplně jindy než si myslíš

Kolobeh
Nováček 8 příspěvků 18.09.18 08:46

No zkouseli jsme od toho 6.9 kdy presne se to povedlo nevim ani nevim jestli se to povedlo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >