Reklama

Špinění po sexu týden po početí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kolobeh
Nováček 8 příspěvků 18.09.18 07:45
Spineni po sexu tyden po poceti

Zdravim,
Potrebovala bych od vas poradit, jestli ma nekdo zkusenost. Jsem 3 mesice po zamlklem potratu ted v zari jsme se snazili zasadit a vcera po sexu se mi objevila krev :( nevite co to muze byt? Jeste me poboliva cely podbrisek obcas. Prosim poradte
 Dekuji

Reklama

Reakce:

Kolobeh
Nováček 8 příspěvků 18.09.18 07:56
Dodatek k dotazu

Jeste bych dodola, pocinali jsme od 6 zari cca a nikdy se mi to pred tim nestalo az vcera. A ms mam mit nekdy kolem 26.9

Lioness34
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 18.09.18 08:07

Asi chceš číst ze zahnizdeni ovšem to ti nikdo tady nemůže tvrdit … chce to čas - musíš vydržet … od oplodnění 10-11.den zkus clearblue digitální a nebo zajdi na krev … osobně si nemyslím ze spineni je zahnizdovani i když muže. Moc přeji ať jsi brzy těhotná a spokojena a mate krasne zdravé miminko :srdce:

Lioness34
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 18.09.18 08:08
@Kolobeh píše:
Jeste bych dodola, pocinali jsme od 6 zari cca a nikdy se mi to pred tim nestalo az vcera. A ms mam mit nekdy kolem 26.9

Test sk udělej 23 nejdřív spíše 24…to by ti mohl ukázat. Mě ukázal i 4dny před termínem MS dříve to ale nemá smysl zkoušet

Kolobeh
Nováček 8 příspěvků 18.09.18 08:16

Test jsem si delala vcera, nevydrzela jsem to ale nic tam nebylo a prave ten clearblue. No tak uvidim jestli se ms dostavi nebo. Jen me vydesilo to spineni po tom sexu ale dneska uz zadny spineni na vlozce nemam tak nevim :roll:

hajánek76
Neúnavná pisatelka 19277 příspěvků 18.09.18 08:35

@Kolobeh měla jsem to přesně před rokem podobně jako ty a byla jsem těhotná, pak jsme měli sex zakázaný, test byl pozitivní až další týden. Držím :palec: :palec:

Kolobeh
Nováček 8 příspěvků 18.09.18 08:39

A co teda zpusobilo tu krev? Snad se tam nic nepokazilo teda pokud se tam neco deje

pikola
Neúnavná pisatelka 19058 příspěvků 18.09.18 08:44

A jak vis, že jste počali? Nechci být n gativni, ale pokud to bylo 6, tak už by bylo na testu něco vidět. Spíš by byla zvláštní literární fáze 20 dní, asi máš ovulaci úplně jindy než si myslíš

Kolobeh
Nováček 8 příspěvků 18.09.18 08:46

No zkouseli jsme od toho 6.9 kdy presne se to povedlo nevim ani nevim jestli se to povedlo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >