Špinění po sexu v těhotenství po vyléčení hematomu

Anonymní
15.7.20 14:45

Špinění po sexu v těhotenství po vyléčení hematomu

Ahoj mezi 6-7,5 TT jsem měla hematom po kterém teď není ani památka. Hematom byl malý a krom klidového režimu (nemusela jsem lezet) jsem neměla žádné doporučení ani zakazy. Stále beru utrogestan a jsem 8+4 TT.
Sex jsem zakázaný neměla. Tak jsme na to skočili. No a asi hodinu na to jsem jednou zakrvácela (bylo to tak na intimku, spíše čistá krev) a do rána jen drobné špinění. Teď zase jednorázové zakrvácení (už hnědočervené). Kontrolu mám příští týden a dnes moje dr. neordinuje proto prosím o radu. Měla jste někdo něco podobného? Četla jsem již jinou diskuzi na podobné téma a už vim, že sex až po 12 TT a jen s výslovným svolením Dr.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

30442
15.7.20 15:00
@Anonymní píše:
Ahoj mezi 6-7,5 TT jsem měla hematom po kterém teď není ani památka. Hematom byl malý a krom klidového režimu (nemusela jsem lezet) jsem neměla žádné doporučení ani zakazy. Stále beru utrogestan a jsem 8+4 TT.
Sex jsem zakázaný neměla. Tak jsme na to skočili. No a asi hodinu na to jsem jednou zakrvácela (bylo to tak na intimku, spíše čistá krev) a do rána jen drobné špinění. Teď zase jednorázové zakrvácení (už hnědočervené). Kontrolu mám příští týden a dnes moje dr. neordinuje proto prosím o radu. Měla jste někdo něco podobného? Četla jsem již jinou diskuzi na podobné téma a už vim, že sex až po 12 TT a jen s výslovným svolením Dr.

Jo jo, měla. Sex jsme měli pak ve 21.tt. a zase jsem krvácela.
Takže potom až před porodem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22135
15.7.20 15:25

Měla - hematomy, jednorazova zakrvaceni tmavou krvi i spineni. Bylo vse ok, od 14tt vse ok. Drzim palce :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama