Špinění po stolici v těhotenství v 9tt - hrozí potrat?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.6.22 20:07

Špinění po stolici v těhotenství

Ahoooj, stalo se vám někomu, že v těhotenství bylo špinění po stolici? Dnes jsem byla dvakrát na velké (mám trošku zácpu a musím víc tlačit) a dvakrát jsem měla na toaletaku hnědý výtok. Celý den už pak nic, byla jsem na pohotovosti a na ultrazvuku vše v pořádku. Jsem nyní v 9. týdnu. Může to být normální? Nikdy jsem o tom neslyšela a moc se bojím hrozícího potratu. Doktorka mi řekla, že je to 50 na 50 a těžko říct. Tak jsem se chtěla zeptat tady na zkušenosti, díky a hezký večer

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3068
30.6.22 21:21

Špinila jsem takto v 10tt a bylo to špatně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 21:39
@Týnka Kikina píše: Špinila jsem takto v 10tt a bylo to špatně…

A taky po stolici a nebo normálně? Dopadlo to tedy potratem jo? Achjo 😩a za jak dlouho jsi to poznala?

• Citovat
  • Nahlásit
1332
30.6.22 22:14

Ano po stolici se to může stát, měla jsem to taky, taky jsem se bála, ale vždy bylo vše v pořádku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.22 06:07
@yellowyedna píše:
Ano po stolici se to může stát, měla jsem to taky, taky jsem se bála, ale vždy bylo vše v pořádku..

Super díky za zkušenost

• Citovat
  • Nahlásit
438
1.7.22 17:32

Ja mela asi taky tAk v 10 tt silenou virozu a taky jsem jednou zaspinila hnedym vytokem, bylo to v pohode ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
1.7.22 18:05

Také jsem kolem 10tt spinila zhruba týden a nakonec vše dobrý :) určitě to bude ok, držím pěsti a přeji šťastné tehotnesvi :kytka: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat