Reklama

Špinění po styku a snaha o miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 17:45
Špinění po styku a snaha o miminko

Ahoj holky, chtěla bych vás poprosit o radu, třeba máte některá podobnou zkušenost. Zkusím tedy trošku popsat naši situaci. Teď je to rok, co se snažíme s přítelem o miminko, mně je 22 let, brala jsem antikoncepci 5let a po vysazení se mi začaly prodlužovat cykly kolem 45 dní a déle, ale menstruace chodila. Před antikoncepcí jsem měla cykly naprosto pravidelné. Po půl roce mi byla nasazena Provera na úpravu cyklu a poté kontrola. Při užívání provery jsem špinila. Na kontrole mi pak bylo sděleno, že nejspíše neovuluji. Nyní mi tedy od příštího měsíce lékař nasadil Clostilbegyt. Nyní jsem ale už 55 DC a žádná menstruace :(, ještě se mi to nikdy nestalo, takže začínám plašit, přijde mi, že se miminka nedočkáme.. Další věc je, že už dva měsíce maličko špiním po každém styku, nevím jak to úplně nazvat, ale pokaždé když se pak utřu, tak je to takové narůžovělé. Většinou tím to ale zas končí, žádná další krev nebo špinění už se dál pak neobjeví, nemám ani žádné další problémy ani bolesti. :nevim: Přitom na preventivní prohlídce v březnu mi lékař řekl, že stěry a nález je naprosto v pořádku. Nestalo se to některé z vás? Budu se příští týden objednávat k doktorovi už tak jsem tam teď jak doma :), ale jsem už zoufalá, tak hledám útěchu všude, nejlépe tu s nějakým tím dobrým koncem v podobě miminka :) děkuju za každou reakci

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama