Špinění po tlačení na záchodě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.14 12:12
špinění po "tlačení" na záchodě

Holky, ahoj. Jsem zase vystresovaná :( Jsem 17.týden těhotenství a když jsem ráno byla na záchodě a šla na velkou, tak jsem trošku špinila… Nestalo se vám něco podobnýho? Myslíte, že je to OK nebo je něco špatně? Říkám si, jestli to třeba nebylo tím, jak jsem „tlačila“… :?

Reakce:
luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 29.09.14 12:15

Myslim, ze to tim mohlo byt.
Takze hnede spineni? zkus zavolat na gyndu
Ja tp takhle mam ale mam hematom a zacnu vzdy vic po velke spinit.
Rekli me v nemocnici netlacit ale jak si ma clovek dojit na wc?

rainucha
Závislačka 4425 příspěvků 29.09.14 12:17

V tu dobu jsem to měla taky tak. A to nebylo jen špinění, ale krvácela jsem. Prostě mi to nešlo, na záchodě jsem trpěla a seděla třeba 20 minut :oops: Začala jsem jíst cereálie a bílý jogurty (activie, po tom jsem jsem po… vždy :mrgreen: ) a teď chodím na velkou úplně v klidu a bez bolesti ;) Teď začínám 21tt. Pomáhají na to prý různá semínka. Nevím, jestli to je ten samý problém, ale prostě to odeznělo. Já jsem taková, že dokud neumírám, tak doktor ne-e.

rainucha
Závislačka 4425 příspěvků 29.09.14 12:17

@luciekal to je tedy dobrá rada, netlačit :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.14 12:19

@luciekal Jo, bylo to hnědé špinění. Celou dobu nic, až dnes, právě po návštěvě wc :? Mě to vždycky vyděsí, ach jo. Já jdu k doktorovi na kontrolu ve středu, kéž by bylo vše ok. Tobě také hodně štěstí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.14 12:21

@rainucha To těhotenství je stejně boj… Člověk se bojí jít i na záchod :roll:

PavlaHr
Kelišová 6721 příspěvků 29.09.14 12:22

@luciekal chápu, já měla hematom na začátku taky, tak jsem se snažila netlačit vůbec. mi tedy taky pomáhají ráno nalačno jogurty eent. s cereáliema, dále potom jablečný džus, když jsem jeden den nešla, tak jsem si ještě ráno dala jablečný ocet s ledovou vodou, no a jelikož jsem obecně moc nejedla z opčátku, tak ještě syrovátku a bylo to bez potíží. no a pak jsem začla brát mega dávky magneska, takže to jsem měla opačný problém :) ale nestěžovala jsem si. ted jak jsem to vysadila, tak se občas bojím, at nevytlačím s takovou kdesi pupečník :/ a to jím jeden až dva jogurty denně, piju lněné semínko, jo a ještě se snažím vypít fakt aspon 2,5 litru denně, a ted jsem si koupila ještě sušené švestky na zobání. ale tak asi holt už jak je hlavička narvaná úplně dole, tak to už asi moc neovlivní nic :/
jinak tam klidně mohlo něco malého prasknout v pochvě a nebo se odloučit kousek hematomu z dělohy, ale jeslti to nebyla čirá krev a nijak moc, tak mylsím, že ok :)

PavlaHr
Kelišová 6721 příspěvků 29.09.14 12:23
@Anonymní píše:
@rainucha To těhotenství je stejně boj… Člověk se bojí jít i na záchod :roll:

no to jo, přesně tak :D a některé to nijak neřeší, ani nchodí k doktorovi a porod v klidu, dětska zdravé a tak, no.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.14 12:25

@PavlaHr Díky, trošku jsi mě uklidnila :) Já jsem vlastně jen utřela to špinění, nebylo toho vůbec moc, spíš takovej zabarvenej výtok. Mě to prostě děsí, říkám si, že když už jsme došli až sem, do 17.týdne, tak snad už dojdeme do zdárného konce…

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 29.09.14 12:28

@PavlaHr jako u me?
Ja vim ze spineni budu mit jeste pres mesic a ze se muze objevit i krvaceni.
Mam hematom velky a nekolikrat jsem krvacela jak z kohoutku.
Ja spinim i kdyz jdu kazdy den.
Ja piju pres 3litry.
Ale nemam pohyb jen lezim

blumen
Hvězda diskuse 46943 příspěvků 29.09.14 12:42

Ja jsem plasan, zavolala bych na gyndu, pro jistotu.

Nainuva
Neúnavná pisatelka 18222 příspěvků 29.09.14 13:17

M. že to být. V těhotenství je prokrvený čípek, tak může prasknout nějaká cévka. Pokud by se to opakovalo, tak bych to řešila, ale jednorázově- pokud nemáš jiné potíže - bych to nechala být a dala dneska klidový režim :palec:

PavlaHr
Kelišová 6721 příspěvků 29.09.14 13:27

@luciekal no já práv taky jen ležela, tak to bylo na pytel.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Obří pavouk i netopýr nebo příšera z moře. I takový horor dokáže nachystat příroda

Příroda občas dokáže divy. Zdaleka však ne jen takové, které nás ohromí a... číst dále >