Špinění před menstruaci a pak jeden den menstruace

23.3.17 11:23

špinění před menstruaci a pak jeden den menstruace

Ahoj holky, chci se zeptat…měla jsem špinění 5 dni před menstruaci…no a včera jsem ji měla dostat…no a celý den nic, byla jsem úplně v pohodě…a pak k večeru jsem jenom malinko zakrvácela. A dnes ani památka…muže to být známka těhotenství? Minulý měsíc jsem taky špinila týden před menstruaci a pak jsem to dostala normal na pět dní, byla jsem hned po mens na gyndě, dělala mi ultrazvuk a nic tam nebylo…takže jsem se uklidnila. Bala jsem se, že tam něco mám…ale tenhle měsíc to mám nějaký divoky…pár dni špinění, jeden den mens… a padla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2527
23.3.17 12:34

@veruuuuu Ja to mela podobne a těhotenství to bylo. Radeji zkus test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2646
23.3.17 13:46

1den ms a mela jsem biochemicke tehu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 14:00

A to je co? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2646
23.3.17 14:57

Jakoze spermik dorazi k vajicku to dojde do delohy a konec, zadne hcg, a vse odejde s dalsi ms

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.17 06:35

Aha…no mám tři dny zpožďo…už mam koupený test, tak zítra rano se na to vrhnu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.17 08:31

Tak jsem úplně zmatená…začalo mě bolet břicho, jako bych to mela dostat…mam to malinko spíš ne než jo…:-( tak nechápu. Mám to nějaký splašený…máte zkušenosti s tím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2527
24.3.17 12:57

@veruuuuu co ten test???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.17 13:11

Zítra rano na to jdu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2527
24.3.17 14:16

Takhle tezko soudit. Parkrat se mi stalo ze jsem slabe spinila a byla z toho menstruace a taky se mi stalo se ze jsem zacala spinit, pak prestala, bolelo me v podbrisku jako na MS a bylo z toho těhotenství. Nejdriv slaby duch ktery postupne silil. A test jsem si delala odpoledne a duch videt byl uz dva dny po ocekavane ms.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.17 17:41

Tak nejsem těhotná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2527
26.3.17 17:53

@veruuuuu A je to dobra, nebo spatna zprava?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.17 17:54

Spatna…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2527
26.3.17 20:43

@veruuuuu Tak to je mi lito, snad priste uz to vyjde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.4.17 02:06

Asi to sem nepatří ale snad některá poradíte. Dnes jsem dostala MS, což by nebylo divné ale bolesti břicha jsem k tomu nikdy neměla. A hlavně mně překvapilo krvácení, pokaždé to bylo takové dost tmata barva, nepozastavuje se nad tím protože takto to mam co si pamatuji. Dnes je to jiné, krev je jasné červená. Ptam se protože jiná barva a bolesti břicha jsem nikdy neměla, mam volat k dr nebo myslíte že je to v pořádku, máte některá zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama