Špinění před menstruací bez snažení o miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

raflik
Nováček 10 příspěvků 05.04.18 19:38
Špinění před menstruací bez snažení o miminko

Byla bych moc ráda, kdyby jste mi poradili či napsali osobní zkušenost. Trvá to asi půl roku kdy týden před menstruací pár dní špiním hnědým výtokem. Vše trvá asi 14 dní. O miminko se nesnažíme, takže nevím co by byla příčina.

Reklama

Reakce:

evca1986
Kecalka 178 příspěvků 05.04.18 21:08

Měla jsem to také, jedná se o nedostatek progesteronu. Doktorka mi na to předepsala Utrogestan a během dvou cyklu se to spravilo.

raflik
Nováček 10 příspěvků 09.04.18 12:29

Myslím, že na to měly vliv mé žaludeční potíže.. teď špiním 2 dny a pak trpím menstruací :-( :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama