Špinění před menstruací, snažení o miminko

Anonymní
26.2.20 22:14

Špinění před menstruací, snažení o miminko 95

Ahoj holky, snažíme se přes rok o miminko :( MS mám dostat 1.3 2020.
Teď mám asi 14 dnů natekle prsa a bolí mě..
Od 24.2 mám slave spineni (hnědo-růžové) dnes je skoro vůbec, úplně minimálně, unavená jsem, ale to je normální a nádoba jsem taky furt :D ale už mě z toho hrabe, dr mě doporučil inofolic a poslal přítele na vyšetření ale ho tam nedostanu… je tu nějaká dáma, která měla také problém tam dostat chlapa? Popřípadě jak ste ho tam dostali?
K dr mám jít 10.3
Může to něco znamenat?

Delhjii moc :srdce: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26.2.20 22:21
@Anonymní píše:
Od 24.2 mám slave spineni (hnědo-růžové) dnes je skoro vůbec, úplně minimálně, unavená jsem, ale to je normální a nádoba jsem taky furt :D ale už mě z toho hrabe, dr mě doporučil inofolic a poslal přítele na vyšetření ale ho tam nedostanu… je tu nějaká dáma, která měla také problém tam dostat chlapa? Popřípadě jak ste ho tam dostali?
K dr mám jít 10.3
Může to něco znamenat?Delhjii moc :srdce: :srdce: :srdce:

Ahoj i my se snažili přes rok. Manžel měl jít po Novém roce na vyšetření, ale on teda řekl dobrovolně sám, že půjde. Takže v tomto zkušenost nemám. Naštěstí na Vánoce jsem měla na testu // tak se k tomu nedostalo. Mně pomohl ( si myslím ) čaj kontryhel a vítamín E ( vitamín plodnosti) jsem brala já i manžel. Potom jsme byli ještě u jedné paní, která mně odblokovala dělohu a manželovi strach a stres.. V listopadu když jsem u ní byla mně řekla, že do konce roku otěhotním a povedlo se :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13846
26.2.20 22:22
@Anonymní píše:
K dr mám jít 10.3
Může to něco znamenat?Delhjii moc :srdce: :srdce: :srdce:

Pokud dítě chce, tak by se měl překonat, i když je to pro ně trapné, obtěžující a velmi stresující. Nabídni mu možnost, že to do hodiny donesete z domova. Pokud by výsledek byl špatný, je pak dobré to zopakovat i na místě, aby to nebylo jen zkreslením, ale pokud by to vyšlo výborně, tak to takto dovézt stačí. Tak uvidíš, jestli se jen bojí výsledku, nebo celého procesu. A můžeš mu popsat, co za vyšetření a případné postupy by čekalo tebe – oni to oproti ženám mají vážně za odměnu.
Co se týče příznaků, moc nevím, na co se ptáš. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
666
26.2.20 22:27

Zkusit mu to vysvetlit. Odber lze provest i doma. Zkus si o tom neco nacist a odprezentovat. Neboj to zvladne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57357
26.2.20 23:39

Odběr u chlapa je jednodušší, proto nechápu, proč nechce jít.. Můj se nabídl hned a sám :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama