Špinění před ms, bolest podbřišku, test negativní

23
15.4.21 21:01

Špinění před ms, bolest podbřišku, test negativní

Ahoj všem,

holky zažila jste některá podobnou situaci? Prosím o radu..nevíte proč se to děje?

Dnes jsem 15 dpo a už od 12 dpo slabě špinim (na jednu intimku za celý den). Luteální fázi mám 17 dní. Od cca 8 dpo mě bolel lehce podbřišek jako na ms ale dnes mě bolí levá strana podbřišku jako při ovulaci :?
Testy jsou negativní. Nikdy před tím se mi to nestalo. Nevím jestli může mít vliv to že v prosinci jsem byla na revizi kvůli ZT, ale už mi proběhli dva cykly… Děkuju holky! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1330
16.4.21 06:42

Jestli jsi 15 dpo, spinis a test mas negativni, tak tehotna spis nebudes a rozjede se MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
376
16.4.21 06:54

Je nepravděpodobné že bys byla těhotná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1506
16.4.21 10:30

Špinění teď nejspíš značí nadcházející MS

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 11:26

Některé cykly slabě špiním několik dní před menstruací. Mám to tak cca posledních 5 let a nikdy to těhotenství neznamenalo…Samozřejmě možné je všechno, ale v tomhle případě bych s těhotenstvím spíš nepočítala…

• Citovat
  • Nahlásit
23
16.4.21 12:58

Vím že se o těhotenství nejedná :). Jen mě spíš zajímalo proč špiním, jestli to neznačí nějaký třeba hormonální problém :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
376
16.4.21 13:07

No dotaz jsi stavěla na výpočtu dní odrážejícího se od dpo, tak se nediv :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
16.4.21 13:47

No proto jsem tam psala že test je negativní :D tzn vím že můžu vyloučit těhotenství.
Asi to nemá cenu řešit zatím a snad další cyklus proběhne normálně :oops: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat