Reklama

Špinění před ms - komplikace otěhotnění? Co pomůže?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Filisa
Nováček 4 příspěvky 12.10.18 13:32
Špinění před ms - komplikace otěhotnění? Co pomůže?

Ahoj všem,
s manželem se snažíme půl roku o druhé miminko a zatím se nedaří. Cyklus mam 28 dní, což mi tak plus mínus jeden den vychází každý měsíc, ale problem je, že třeba až 5 dní před ms už začnu špinit (tento měsíc dokonce tyden - měla bych to dostat příští čtvrtek a od vcera špiním).
Bojím se, aby to nekomplikovalo otěhotnění. Když jsem byla byla minulý týden s tímhle problémem u své gynekolozky, tak mi řekla, ze mi nepomůže, jelikož stále kojim a bude to asi tim kojenim a takze mám přestat kojit a pote za tři měsíce přijít, pokud se nebude stále dařit. Ani mě nijak nevyšetřila.
Zkoušela jsem gynex, kontryhel, drmek, nic mi na to nepomohlo. Máte někdo prosím nějaké rady, zkušenosti? Dcera se nam povedla bez problému hned první pokus, tak jsem z toho teď už docela rozčarovaná a nevím, co s tím. Ale chápu, že půl roku není nic. Díky moc.

Reklama

Reakce:

admin
Extra třída :D 11000 příspěvků 12.10.18 13:52

Dobrý den,

zkuste se zeptat našeho gynekologa, pak doktor odpovídá pohotově :)

Přeji pěkný den :kytka:
adminka Lucka

Filisa
Nováček 4 příspěvky 12.10.18 14:08

@admin Moc díky za radu, panu doktorovi jsem napsala :)

Janli
Kelišová 5630 příspěvků 9 inzerátů 12.10.18 15:05

Lékařka má pravdu, dokud kojíš máš rozházený hormony a nedá se to léčit. Běžně se to upravuje utrogestanem, ale ten při kojení nesmíš. Pravděpodobně ti chybí hormon, který pomáhá k udržení těhotenství takže to problém bude dost podstatný.

Levixka
Kecalka 283 příspěvků 12.10.18 15:36

@Filisa Ahojky, přesně jak píše paní předemnou, vetšinou to bývá nedostatečnou funkci žl. tělíska a řeší se to dávkami gestagenu v druhé fázi cyklu. Proverou nebo Utrogestanem. Mám totéž. Ale pokud kojite tak vam lékař nemůže nic dát. Jinak je tu i hodně příběhu kdy holky otěhotněli i tak, i přes špinění. Buďte trpělivá. Lékařka jistě ví co říká :) držím palce!

Filisa
Nováček 4 příspěvky 12.10.18 18:35

@Janli @Levixka Děkuju vám, už je to týden, co jsem tedy na radu doktorky přestala kojit, tak uvidíme, co se bude dít. Už jsem z toho docela fakt smutná, že ani nemrknu a už je další měsíc za mnou a z toho skoro dva týdny já stravim s vložkou a ani nestihnu doufat, že se možná už zadařilo.
Navíc, jak jsem psala, když předtím jsem takovéhle problémy neměla a otěhotněla jsem hned.

Levixka
Kecalka 283 příspěvků 12.10.18 22:38

@Filisa Nemějte strach. Opravdu to může být rozhozenyma hormonama :) Mě na to přišli až po ZT v 11tt, nekdy je tělo jen poblaznene. Jistě vaše lékařka ví, co dělá. Věřte ji :) Určitě se Vam podaří i podruhé :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >