Špinění při antikoncepci Azalia

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 19:50
Spineni při antikoncepci Azalia

Zdravim, mate někdo antikoncepci Azalia a sportujete nějak více než rekreacne?? Tuto antikoncepci beru z důvodu Leidena nemůžu tedy dvouslozkovou. Jsem 4,5 mesice po císaři a již mám druhé baleni…první baleni cele dva tři mesice v pohodě poslední dva vůbec žádná perioda nic ani spineni a další baleni od prvního prášku již asi 18den a stále spinim :,( :,( Byla jsem u dr a ta mi řekla ze když vyvynu nějakou těžší fyzickou aktivitu ze se to u této antikoncepce stává ze je slabá ze proste mužů prospinit cely mesic!!! :( Chtěla jsem se zeptat jestli některá z vás taky má takový problém nebo nějakou vychytávky jak tomu předejít??sportuji tak - ze beham…Dříve jsme behavala i 50km vzdálenosti ale teď po porodu jsem začala max do 10km a lehce…ale jako jestli pak při každém běhu budu furt jen špinit tak to mě čeká opravdu super období :( Jo a aby toho nebylo málo začaly mě bolet i stydké kosti a asi spona protože jsem se odvapnovala v tehu a teď to zase začalo bolet tak se ještě dopuji Calciem… :zed: Ted nevim třeba jestli ji nezkusit delší dobu jeslti se to neuklidni nebo vyměnit ze jinou ale nevim jestli ještě nejaka taková antikoncepce existuje..Telisko nechci prý by to bylo to samé že je taky slabe…Díky všem za rady nebo nějaký info…

Reakce:
PapeJ
Ukecaná baba ;) 1997 příspěvků 11.11.18 20:42

To mě taky zajímá. Beru ji už přes dva roky a dosud bylo všechno OK. Jenže dva roky jsem kojila. Teď už čtvrtý měsíc nekojím. Minulý měsíc jsem měla tři dny bolesti jako při ovulaci a mírně jsem špinila. Gynekolog říkal, že když už nekojím, tak jsem opravdu mohla ovulovat a dneska jsem dokonce slabě krvácela. Je pravda, že jsem trochu víc ve stresu a jestli je pravda i ta tělesná námaha, tak jsem vozila celkem těžký kolečko, ale to už je dva dny zpět, snažím se cvičit na zhubnutí. Tak doufám, že to rychle přejde. Jinak ty dva roky to bylo fajn. Brala jsem ji i dva roky při kojení prvorozené dcery, po těch dvou letech už jsem taky mírně špinila a krvácela, ale jak by to pokračovalo nevím, protože jsem ji po dvou letech vysadila.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >