Špinění při ovulaci. Jak s tím pryč?

24
16.1.14 12:45

Špinění při ovulaci. Jak s tím pryč?

Ahoj holky,
Uz třetím měsícem špiním během ovu. Nikdy před tim jsem to nemela.
Nevíte co se s tim dá dělat? O mimi se s přítelem nesnazime… Zabere treba ascorutin?
Děkuji vam za rady a odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
hanak
16.1.14 12:58

Ovulace je proces, kdy praskne folikul a uvolněné vajíčko se vydá na cestu vejcovodem do dělohy.
Je normální, že při prasknutí folikulu dojde k mírnému krvácení. U některých holek krev přijde do styku s pobřišnicí a způsobí to docela silné „ovulační“ bolesti. Nebo se ukáže mírné špinění… obojí je přirozený proces a patří to k cyklu.
Píšeš, že se o mimčo nesnažíte. Díky tomuhle špinění aspon bezpečně víš, že k OVU u tebe skutečně dochází, bud ráda, co by za to některé holky daly ;)
Ascorutin nepomůže… ale ber to tak, že to trvá jen chvilku, není to žádná hrůza, není to krvácení jako při MS a použití intimek ti spodní prádlo dobře ochrání.

• Citovat
  • Nahlásit
KackaDoup
16.1.14 13:08
  • Citovat
  • Nahlásit
24
16.1.14 13:46

Rada bych se toho ale zbavila… Nebylo to předchozí roky, proč to je teď???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
KackaDoup
16.1.14 14:17
@AnFi píše:
Rada bych se toho ale zbavila… Nebylo to předchozí roky, proč to je teď???

taky se me to objevilo az ted, je uzasne ze vim presne kdy je ovu, a s ostatnim se smiruji, neni to nic spatneho tak proc se tomu branit.

• Citovat
  • Nahlásit
24
16.1.14 14:59

Proč by Ascorutin nemohl pomoci? První měsíc, kdy se mi toto objevilo, jsem byla
u svého gynekologa a ten mi řekl, že když to nepřestane, at buď beru právě Ascorutin nebo
mi předepíše HA… HA se ale bráním jako čert kříži.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
KackaDoup
16.1.14 15:30
@AnFi píše:
Proč by Ascorutin nemohl pomoci? První měsíc, kdy se mi toto objevilo, jsem byla
u svého gynekologa a ten mi řekl, že když to nepřestane, at buď beru právě Ascorutin nebo
mi předepíše HA… HA se ale bráním jako čert kříži.

tak ho ber

• Citovat
  • Nahlásit
hanak
16.1.14 15:32
@AnFi píše:
Rada bych se toho ale zbavila… Nebylo to předchozí roky, proč to je teď???

Tělo se pořád vyvíjí… já taky tohle roky nemívala, zato jsem měla pekelné menstruační bolesti. Po prvním porodu bolesti zmizely, ale rok poté se objevilo ovulační špinění a ovu bolesti. Je to sice nepříjemné, ale nic hrozného, s čím by se nedalo žít. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
1465
1.3.15 19:20

Ja se s tim setkala tenhle mesic poprve.mam 8dni po MS a najednou trosku spinim ani bych to asi nepozorvala ale poznala jsem to diky teplomeru jak merim bazalni teplotu jakoby to bylo jen uvnitr. Myslite ze to muze byt ovulace, ale zarazi me ze tak najednou.Taky jsem mela tenhle mesic slabe mesicky ale tehu nejsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
1.3.15 19:36

Holky, ráda se k diskuzi přidám, mám stejný problém :|

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1465
2.3.15 07:12

No ja si dnesak namerila bazalni teplotu 36,6 o dost klesla takze bych asi mela mit ovulku snad vcera byla soloz nevim. Staci obden asi ze jo jsme nekde cetla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3969
6.3.17 09:38

Holky, to ovulační špinění je před ovulací nebo během nebo jak? Nikdy jsem to neměla, bazální teplotu teď neměřím, tak nevím, jsem dva měsíce po porodu, ale ms jsem dostala ke konci šestinedělí, pak tři dny špinění, které časově vychází na ovulaci, samozřejmě vím, že to taky mohlo být jen hormonální změnou, ale zajímá mě to, mám jen jeden vejcovod, tak kdyby se podle toho dalo poznat, že ovuluju z té zdravé strany, tak by to bylo fajn :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.7.20 17:28

Oživuji…teď někdy mám ovulaci. moc to nesleduji, ale jsem u prostřed cyklu, mám hodně hlenu, takže si myslím, že mám ovulaci.
dnes krvácim. jsem na dovolené v horách, hodně toho nachodíme tak 12 km každý den, dnes jsme tu 3 den.
může to krvácení vyvolavat ta fyzická námaha?
m.

• Citovat
  • Nahlásit
14
29.11.20 22:25

Holky a to, ze mate ovulaci vite pomoci testu? Nebo jen predpokladate, ze kdyz spinite uprostred cyklu, ze je to ovulace. Ptam se, protoze uz je to druhy mesic co mam prvne mirne krvavy vytok 14 dni pred menstruaci, ten se pak zmeni na hnedy. Tak jsem si udelala ovulacni test a je negativni. Minuly mesic to spineni bylo 2 dny a ted nevim. Zacalo to vcera, tak snad zitra uz to odezni. Muze to byt i predzvest ovulace? Nebo ma zena takovy vytok az presne pri ovulaci. Ja tohle nikdy nemela, tak se mozna ptam jak blbec🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7615
29.11.20 22:31

Já takový výtok nemám, mám „plodný“ hlen, ale ten je čirý jak vajíčkový bílek

jiné bolesti nemáš? Menstruace je stále stejná? Silnější?
Kolik Ti je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat