Špinění týden po ovulaci a MS nikde

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.17 16:39
Špinění týden po ovulaci a ms nikde

Ms mívám pravidelnou po 26-27 dnech. Vždy ještě tak 3 dny před ms špiním. Tento cyklus jsem začala špinit 23 dc, 24 dc a 25 dc také, takže už jsem čekala ms, ale pak se to zastavilo a od 26 dc nic-čisto. Dnes jsem 29 dc a ms nikde. Používáme kondom, takže těhotná snad nejsem. Máte podobnou zkušenost? A jak to dopadlo. Trochu me pobolívá břicho, ale jen chvilkově

Reakce:
Adelka951
Ukecaná baba ;) 1450 příspěvků 17.12.17 17:08

Já jsem to tento měsíc měla stejně. A jsem těhotná. Zkus test.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.17 17:22

@Adelka951 nestraš. Používáme kondom, takže těhotná doufám nejsem. :? No ale jestli nepříjde, tak samozřejmě test zkusím, počkám ještě pár dní

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >