Špinění týden po ovulaci a MS nikde

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.17 16:39
Špinění týden po ovulaci a ms nikde

Ms mívám pravidelnou po 26-27 dnech. Vždy ještě tak 3 dny před ms špiním. Tento cyklus jsem začala špinit 23 dc, 24 dc a 25 dc také, takže už jsem čekala ms, ale pak se to zastavilo a od 26 dc nic-čisto. Dnes jsem 29 dc a ms nikde. Používáme kondom, takže těhotná snad nejsem. Máte podobnou zkušenost? A jak to dopadlo. Trochu me pobolívá břicho, ale jen chvilkově

Reakce:

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1385 příspěvků 17.12.17 17:08

Já jsem to tento měsíc měla stejně. A jsem těhotná. Zkus test.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.17 17:22

@Adelka951 nestraš. Používáme kondom, takže těhotná doufám nejsem. :? No ale jestli nepříjde, tak samozřejmě test zkusím, počkám ještě pár dní

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >