Špinění týden po ovulaci - mozňé těhu?

Anonymní
31.3.18 23:59

Špinění týden po ovulaci - mozňé těhu?

Ahojky všem!
Potřebuji se tak nějak vykecat…
S manželem už máme doma dvě krásné treperendy. Teď byly obě na hlídání a my s manželem jsme konečně šli do společnosti, trochu popít… doma jsme se nechali unést a bylo to. Já už antikoncepci odmytam, kvůli možné trombóze.
Nicméně moji první dvě těhu byly jiné. Takže se chci zeptat, co znamená špinění po ovulaci?
Jako na potvoru v den sexu jsem měla ovulaci (ráno si vzpomínám, že jsem řešila typický ovulacni výtok).
Den po sexu ráno trochu krve. To jsem neřešila… Ale teď (týden po) špiním už druhy den. Menstruace to není.
A teprve dneska se vracím v čase a uvědomila jsem si to s tou ovulaci.
Nutno dodat, že třetímu se nebráníme, nicméně je to brzo. Druhé holčičce je 7 měsíců.
Na netu jsem se docetla něco o uhnizďováni. Je opravdu možné, že by to byl náznak těhotenství?
Na test je brzy… příští týden letim na měsíc do USA a pak rekonstrukce. Takže celkem stresující období…
zajímají mě tedy vaše zkušenosti… zda jste někdo měl podobné špinění a bylo to těhu a nebo zda “plaším” zbytečně.
Moc vsem děkuji…
Zuzka

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1.4.18 06:36

Ahojda, No, je to celkem pravděpodobně. Casove by to sedělo. Ale taky můžeš mít jen rozhozené hormony.Ja teď řeším to samé, akorát bez spineni :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
1.4.18 06:46

Ano, muze. U obou deti 7dpo pichani v podbrisku a spineni.

• Citovat
  • Nahlásit
134
1.4.18 07:02

Ano ged u druheho tehu jsem to takto mela. A uz jsem v 21tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.18 19:44

@Linda1985
Jako, že jste špinila?

• Citovat
  • Nahlásit
134
2.4.18 09:42

Ano presne jak se pise cca tyden po ovulaci spineni a tyden na to pozitivni tehotensky test. U prvniho si myslim, ze to taky takto probehlo, ale asi sem to tolik nevnimala. nevsimala. Tak uvidite za par dni na testu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama