Špinění týden po ovulaci - mozňé těhu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.18 23:59
Špinění týden po ovulaci - mozňé těhu?

Ahojky všem!
Potřebuji se tak nějak vykecat…
S manželem už máme doma dvě krásné treperendy. Teď byly obě na hlídání a my s manželem jsme konečně šli do společnosti, trochu popít… doma jsme se nechali unést a bylo to. Já už antikoncepci odmytam, kvůli možné trombóze.
Nicméně moji první dvě těhu byly jiné. Takže se chci zeptat, co znamená špinění po ovulaci?
Jako na potvoru v den sexu jsem měla ovulaci (ráno si vzpomínám, že jsem řešila typický ovulacni výtok).
Den po sexu ráno trochu krve. To jsem neřešila… Ale teď (týden po) špiním už druhy den. Menstruace to není.
A teprve dneska se vracím v čase a uvědomila jsem si to s tou ovulaci.
Nutno dodat, že třetímu se nebráníme, nicméně je to brzo. Druhé holčičce je 7 měsíců.
Na netu jsem se docetla něco o uhnizďováni. Je opravdu možné, že by to byl náznak těhotenství?
Na test je brzy… příští týden letim na měsíc do USA a pak rekonstrukce. Takže celkem stresující období…
zajímají mě tedy vaše zkušenosti… zda jste někdo měl podobné špinění a bylo to těhu a nebo zda “plaším” zbytečně.
Moc vsem děkuji…
 Zuzka

Reakce:

clostylbegytka
Ukecaná baba ;) 1793 příspěvků 01.04.18 06:36

Ahojda, No, je to celkem pravděpodobně. Casove by to sedělo. Ale taky můžeš mít jen rozhozené hormony.Ja teď řeším to samé, akorát bez spineni :hug:

Verun83
Echt Kelišová 8753 příspěvků 33 inzerátů 01.04.18 06:46

Ano, muze. U obou deti 7dpo pichani v podbrisku a spineni.

Linda1985
Stálice 71 příspěvků 1 inzerát 01.04.18 07:02

Ano ged u druheho tehu jsem to takto mela. A uz jsem v 21tt.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 19:44

@Linda1985
Jako, že jste špinila?

Linda1985
Stálice 71 příspěvků 1 inzerát 02.04.18 09:42

Ano presne jak se pise cca tyden po ovulaci spineni a tyden na to pozitivni tehotensky test. U prvniho si myslim, ze to taky takto probehlo, ale asi sem to tolik nevnimala. nevsimala. Tak uvidite za par dni na testu :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >