Reklama

Špinění týden po ovulaci při snažení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Linda1985
Stálice 65 příspěvků 09.12.17 07:27
Spineni tyden po ovulaci pri snazeni

Holky spinim obden rano nebo vecer jen cca tyden po ovulaci, do mesicku taky jeste par dni zbyva (mam delsi cyklus). Muze jit o zahnizdovani? Spinili jste nekdo takto vice nez jeden den. Snazime se o mimi samozrejme. U prvniho si nevybavuji ze bych to takto mela.

Reklama

Reakce:

Terez001
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 09.12.17 07:30

Ahoj může to být zahnízdování, ale to nešpiníš několik dní :think: Spíš bych to tipla na blížící se MS. Já teda v prvním těhot. nešpinila, v durhém asi tak nějak 5-6 dní po ovuaci jendorázově, ale bylo to růžové, jen po otření na wc. Další den ani během dne už nic.

Linda1985
Stálice 65 příspěvků 09.12.17 07:53

@Terez001 dekuji. No bylo to vlastne dvakrat zatim jen. Jsem si rikala, ze i ten kontryhel to muze delat, ale zas piju ho uz dlouho a nikdy me to neudelal. Menstruace ma prijit v pondeli, max ve stredu a spineni bylo min. utery, tak to se mi zas zda dlouha doba aby to spineni bylo predzvesti ms. :roll:

histep
Závislačka 3242 příspěvků 09.12.17 08:42
@Linda1985 píše:
@Terez001 dekuji. No bylo to vlastne dvakrat zatim jen. Jsem si rikala, ze i ten kontryhel to muze delat, ale zas piju ho uz dlouho a nikdy me to neudelal. Menstruace ma prijit v pondeli, max ve stredu a spineni bylo min. utery, tak to se mi zas zda dlouha doba aby to spineni bylo predzvesti ms. :roll:

Pokud se snazite o mimco, tak kontryhel pij jen do ovulace, on muze zpusobovat drobne stahy delohy, coz je pro pripadne zahnizdovani ponekud kontraproduktivni.

Peruz
Ukecaná baba ;) 1065 příspěvků 09.12.17 09:53

Měla jsem to taky minulý cyklus a trvalo to týden než se rozjela MS a nic z toho nebylo :(

Terez001
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 09.12.17 10:31

@Linda1985
Tak přesně kvůli tomuto důvodu jsem kontryhel vysadila. Špinila jsem po něm 12 dní. Jak se tu píše - pije se jen do ovulace, mně nevyhovoval ani tak. Zkus udělat pauzu. :)

kajana04
Nováček 6 příspěvků 13.01.18 11:42

Ahoj holky, chtěla bych se s Vámi poradit než poběžím k doktorovi. 23.12 jsme měli s přítelem nechráněný pohlavní styk a udělal se do mě. Antikoncepci neberu už 4 měsíce. Zhruba od 27.12 sem špinila (tmavě hnědý výtok) zhruba az do 5.1. Testy jsem si dělala už 3 a všechny jasně negativní. Posledních 10 dnů jsem docela unavená, precitlivělá a občas i nepříjemná. Nezvracim, ale je mi docela často špatně od žaludku, občas se objeví i průjem a občas mám divný tlak v podbřišku. Poslední menstruace mi skončila kolem 20.11, nevím teď přesně. Myslíte si ze by se mohla jednat o těhotenství?

Hugita
Kecalka 176 příspěvků 13.01.18 12:29

Pokud jsi nemela normalni menses, ale jen vytok, a posledni opravdova byla na konci listopadu tak si zajdi k mudr, bude lepsi at te prohledne, treba to je jen psychika, moc tlacite na pilu a nebo to mize byt i tehotenstvi, ale bez prohlidky ti nikdo vic nerekne

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >