Špinění týden po ovulaci při snažení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Linda1985
Stálice 59 příspěvků 09.12.17 07:27
Spineni tyden po ovulaci pri snazeni

Holky spinim obden rano nebo vecer jen cca tyden po ovulaci, do mesicku taky jeste par dni zbyva (mam delsi cyklus). Muze jit o zahnizdovani? Spinili jste nekdo takto vice nez jeden den. Snazime se o mimi samozrejme. U prvniho si nevybavuji ze bych to takto mela.

Reklama

Reakce:

Terez001
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 09.12.17 07:30

Ahoj může to být zahnízdování, ale to nešpiníš několik dní :think: Spíš bych to tipla na blížící se MS. Já teda v prvním těhot. nešpinila, v durhém asi tak nějak 5-6 dní po ovuaci jendorázově, ale bylo to růžové, jen po otření na wc. Další den ani během dne už nic.

Linda1985
Stálice 59 příspěvků 09.12.17 07:53

@Terez001 dekuji. No bylo to vlastne dvakrat zatim jen. Jsem si rikala, ze i ten kontryhel to muze delat, ale zas piju ho uz dlouho a nikdy me to neudelal. Menstruace ma prijit v pondeli, max ve stredu a spineni bylo min. utery, tak to se mi zas zda dlouha doba aby to spineni bylo predzvesti ms. :roll:

histep
Závislačka 2904 příspěvků 09.12.17 08:42
@Linda1985 píše:
@Terez001 dekuji. No bylo to vlastne dvakrat zatim jen. Jsem si rikala, ze i ten kontryhel to muze delat, ale zas piju ho uz dlouho a nikdy me to neudelal. Menstruace ma prijit v pondeli, max ve stredu a spineni bylo min. utery, tak to se mi zas zda dlouha doba aby to spineni bylo predzvesti ms. :roll:

Pokud se snazite o mimco, tak kontryhel pij jen do ovulace, on muze zpusobovat drobne stahy delohy, coz je pro pripadne zahnizdovani ponekud kontraproduktivni.

Peruz
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 09.12.17 09:53

Měla jsem to taky minulý cyklus a trvalo to týden než se rozjela MS a nic z toho nebylo :(

Terez001
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 09.12.17 10:31

@Linda1985
Tak přesně kvůli tomuto důvodu jsem kontryhel vysadila. Špinila jsem po něm 12 dní. Jak se tu píše - pije se jen do ovulace, mně nevyhovoval ani tak. Zkus udělat pauzu. :)

kajana04
Nováček 6 příspěvků 13.01.18 11:42

Ahoj holky, chtěla bych se s Vámi poradit než poběžím k doktorovi. 23.12 jsme měli s přítelem nechráněný pohlavní styk a udělal se do mě. Antikoncepci neberu už 4 měsíce. Zhruba od 27.12 sem špinila (tmavě hnědý výtok) zhruba az do 5.1. Testy jsem si dělala už 3 a všechny jasně negativní. Posledních 10 dnů jsem docela unavená, precitlivělá a občas i nepříjemná. Nezvracim, ale je mi docela často špatně od žaludku, občas se objeví i průjem a občas mám divný tlak v podbřišku. Poslední menstruace mi skončila kolem 20.11, nevím teď přesně. Myslíte si ze by se mohla jednat o těhotenství?

Hugita
Kecalka 176 příspěvků 13.01.18 12:29

Pokud jsi nemela normalni menses, ale jen vytok, a posledni opravdova byla na konci listopadu tak si zajdi k mudr, bude lepsi at te prohledne, treba to je jen psychika, moc tlacite na pilu a nebo to mize byt i tehotenstvi, ale bez prohlidky ti nikdo vic nerekne

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama