Špinění týden po ovulaci při snažení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Linda1985
Stálice 76 příspěvků 4 inzeráty 09.12.17 07:27
Spineni tyden po ovulaci pri snazeni

Holky spinim obden rano nebo vecer jen cca tyden po ovulaci, do mesicku taky jeste par dni zbyva (mam delsi cyklus). Muze jit o zahnizdovani? Spinili jste nekdo takto vice nez jeden den. Snazime se o mimi samozrejme. U prvniho si nevybavuji ze bych to takto mela.

Reakce:
Terez001
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 09.12.17 07:30

Ahoj může to být zahnízdování, ale to nešpiníš několik dní :think: Spíš bych to tipla na blížící se MS. Já teda v prvním těhot. nešpinila, v durhém asi tak nějak 5-6 dní po ovuaci jendorázově, ale bylo to růžové, jen po otření na wc. Další den ani během dne už nic.

Linda1985
Stálice 76 příspěvků 4 inzeráty 09.12.17 07:53

@Terez001 dekuji. No bylo to vlastne dvakrat zatim jen. Jsem si rikala, ze i ten kontryhel to muze delat, ale zas piju ho uz dlouho a nikdy me to neudelal. Menstruace ma prijit v pondeli, max ve stredu a spineni bylo min. utery, tak to se mi zas zda dlouha doba aby to spineni bylo predzvesti ms. :roll:

histep
Závislačka 3667 příspěvků 09.12.17 08:42
@Linda1985 píše:
@Terez001 dekuji. No bylo to vlastne dvakrat zatim jen. Jsem si rikala, ze i ten kontryhel to muze delat, ale zas piju ho uz dlouho a nikdy me to neudelal. Menstruace ma prijit v pondeli, max ve stredu a spineni bylo min. utery, tak to se mi zas zda dlouha doba aby to spineni bylo predzvesti ms. :roll:

Pokud se snazite o mimco, tak kontryhel pij jen do ovulace, on muze zpusobovat drobne stahy delohy, coz je pro pripadne zahnizdovani ponekud kontraproduktivni.

Peruz
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 09.12.17 09:53

Měla jsem to taky minulý cyklus a trvalo to týden než se rozjela MS a nic z toho nebylo :(

Terez001
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 09.12.17 10:31

@Linda1985
Tak přesně kvůli tomuto důvodu jsem kontryhel vysadila. Špinila jsem po něm 12 dní. Jak se tu píše - pije se jen do ovulace, mně nevyhovoval ani tak. Zkus udělat pauzu. :)

kajana04
Nováček 6 příspěvků 13.01.18 11:42

Ahoj holky, chtěla bych se s Vámi poradit než poběžím k doktorovi. 23.12 jsme měli s přítelem nechráněný pohlavní styk a udělal se do mě. Antikoncepci neberu už 4 měsíce. Zhruba od 27.12 sem špinila (tmavě hnědý výtok) zhruba az do 5.1. Testy jsem si dělala už 3 a všechny jasně negativní. Posledních 10 dnů jsem docela unavená, precitlivělá a občas i nepříjemná. Nezvracim, ale je mi docela často špatně od žaludku, občas se objeví i průjem a občas mám divný tlak v podbřišku. Poslední menstruace mi skončila kolem 20.11, nevím teď přesně. Myslíte si ze by se mohla jednat o těhotenství?

Hugita
Kecalka 176 příspěvků 13.01.18 12:29

Pokud jsi nemela normalni menses, ale jen vytok, a posledni opravdova byla na konci listopadu tak si zajdi k mudr, bude lepsi at te prohledne, treba to je jen psychika, moc tlacite na pilu a nebo to mize byt i tehotenstvi, ale bez prohlidky ti nikdo vic nerekne

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >