Špinení týden před MS

420
10.3.17 14:17

Špinení týden před MS

Prosím o rady..mám MS pravidelnou(30/5) vím kdy ovuluji. Posledná MS 15.2. počas ovulace jsme měly 2× nechráněný styk.
dneska jsme ráno slav¨bě špinila-myslela jsem si, že jsem dostala o týden dřív menstruaci ale od té doby nic. Muže to být zahnizdovaní? mate s tím zkušenost? Mám dve deti ale mimo cyklu jsem nikdy nekrvácela..děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

304
10.3.17 14:21

Určitě to může být zahnizďování…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 15:05

Zahnizdovani to muze byt ale i nemusi. kazdopadne si udelej tehotensky test a ten ti ukaze vic pokud to nebude prilis brzy.dej vedet jak jsi dopadla :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
10.3.17 16:19

To se mi taky stalo několikrát, nakonec mi bylo řečeno ze to může být z tvrdého sexu :D taky jsem se nejdřív lekla, ale těhotná jsem nikdy nebyla tak nevím :nevim: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
11.3.17 11:54
Dekuji…ted jsme sex nemely..takze to vylucuji…bylo to jenom trosku rano a pak nic…Uz jsem netrpeliva tak jsem si zkousela trochu prsa a z jednoho mi slo mlicko…kdyz jsem zamackla bradavku :) :) psycho. Naposledy jsem kojila pred 6rokama…dneska bych mela byt 11dpo…u obou deti jsem otehotnela hned…tak doufam…ale vim ze psychika hraje roli, domyslim si, hlidam se…hruza semnou
@AnetVV píše:
To se mi taky stalo několikrát, nakonec mi bylo řečeno ze to může být z tvrdého sexu :D taky jsem se nejdřív lekla, ale těhotná jsem nikdy nebyla tak nevím :nevim: :think:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
12.3.17 06:34

Diky za odpovedi..vcera vecer jsem to asi regulerne dostala :(

Nedokazu ale pochopit proc o tyden driv..jedine ze bych se spletla kdyz jsem si znacila ms a mozna dnes nenam 25 ale 30 den cyklu.Pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama