Špinění uprostřed cyklu - těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MadammeLu
Povídálka 39 příspěvků 15.04.18 07:20
Spineni uprostred cyklu - tehotenstvi?

Ahoj holky,
3 dny zpatky jsem zacala malinko krvacet, spis spinit, cirou krev, trochu sem se vydesila protoze to mam dostat az ta 14 dni. Od vcera je ten vytok uz hnedy. O miminko se snazime, antikoncepci nejim uz x let, co mi diagnostikovali endometriozu. Ovulaci ani nic jineho si nemerim ani nezkoumam, ale dle bolesti (mam bolestivou ovu) mela probehnout kolem 6.4.
Mela jste to nejaka?
Vzhledem k tomu ze jsem se prestehovala skoro prws celou republiku tak zitra teprve volam nekam na gynekologii abych mohla nastoupit k novemu.
Diky za info

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6475 příspěvků 15.04.18 07:37

Může to být ovulace, uhnizdovani nebo jen příznak endometriozy. To ti teď stejně nikdo neřekne.

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 15.04.18 07:46

Jestli to máš dostat až za 14 dní tak si nemyslím, že ovu byla už 6.4. To bys měla dost dlouhou luteální fázi (fáze od ovu do ms). Ale jako asi všechno je možné :nevim: ale já osobně mám třeba ovu bolesti i týden před ovu a přímo při ní bolesti žádný. Takže bych řekla, že to může být ovu, v případě, že byla ovu toho 6.4. tak uhnízďování. Ale přesně ti to nikdo nepoví. Též se může jednat o nějakou hormonální nerovnováhu.

MadammeLu
Povídálka 39 příspěvků 15.04.18 07:56

I tak dekuji holky :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >