Špinění uprostřed cyklu - těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MadammeLu
Povídálka 17 příspěvků 15.04.18 07:20
Spineni uprostred cyklu - tehotenstvi?

Ahoj holky,
3 dny zpatky jsem zacala malinko krvacet, spis spinit, cirou krev, trochu sem se vydesila protoze to mam dostat az ta 14 dni. Od vcera je ten vytok uz hnedy. O miminko se snazime, antikoncepci nejim uz x let, co mi diagnostikovali endometriozu. Ovulaci ani nic jineho si nemerim ani nezkoumam, ale dle bolesti (mam bolestivou ovu) mela probehnout kolem 6.4.
Mela jste to nejaka?
Vzhledem k tomu ze jsem se prestehovala skoro prws celou republiku tak zitra teprve volam nekam na gynekologii abych mohla nastoupit k novemu.
Diky za info

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Závislačka 4685 příspěvků 15.04.18 07:37

Může to být ovulace, uhnizdovani nebo jen příznak endometriozy. To ti teď stejně nikdo neřekne.

jaaaninda
Kecalka 428 příspěvků 15.04.18 07:46

Jestli to máš dostat až za 14 dní tak si nemyslím, že ovu byla už 6.4. To bys měla dost dlouhou luteální fázi (fáze od ovu do ms). Ale jako asi všechno je možné :nevim: ale já osobně mám třeba ovu bolesti i týden před ovu a přímo při ní bolesti žádný. Takže bych řekla, že to může být ovu, v případě, že byla ovu toho 6.4. tak uhnízďování. Ale přesně ti to nikdo nepoví. Též se může jednat o nějakou hormonální nerovnováhu.

MadammeLu
Povídálka 17 příspěvků 15.04.18 07:56

I tak dekuji holky :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bejvalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Čtyři svatby a jeden pohřeb: Jak změnily osud Harryho z rebela v královský vzor

Je to opravdu výjimečný okamžik moderních dějin, královský syn z tradiční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Reklama