Špinění uprostřed cyklu - těhotenství?

92
15.4.18 07:20

Spineni uprostred cyklu - tehotenstvi?

Ahoj holky,
3 dny zpatky jsem zacala malinko krvacet, spis spinit, cirou krev, trochu sem se vydesila protoze to mam dostat az ta 14 dni. Od vcera je ten vytok uz hnedy. O miminko se snazime, antikoncepci nejim uz x let, co mi diagnostikovali endometriozu. Ovulaci ani nic jineho si nemerim ani nezkoumam, ale dle bolesti (mam bolestivou ovu) mela probehnout kolem 6.4.
Mela jste to nejaka?
Vzhledem k tomu ze jsem se prestehovala skoro prws celou republiku tak zitra teprve volam nekam na gynekologii abych mohla nastoupit k novemu.
Diky za info

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13743
15.4.18 07:37

Může to být ovulace, uhnizdovani nebo jen příznak endometriozy. To ti teď stejně nikdo neřekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1102
15.4.18 07:46

Jestli to máš dostat až za 14 dní tak si nemyslím, že ovu byla už 6.4. To bys měla dost dlouhou luteální fázi (fáze od ovu do ms). Ale jako asi všechno je možné :nevim: ale já osobně mám třeba ovu bolesti i týden před ovu a přímo při ní bolesti žádný. Takže bych řekla, že to může být ovu, v případě, že byla ovu toho 6.4. tak uhnízďování. Ale přesně ti to nikdo nepoví. Též se může jednat o nějakou hormonální nerovnováhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
15.4.18 07:56

I tak dekuji holky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu