Špinění už 8 dpo, pozitivní test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.16 20:18
Špinění už 8 dpo, pozitivní test

Ahoj holky, mám problém od 8 dpo špiním, když byla Nidace tak i trochu krev, dnes jsem 14dpo a špiním hnědě, testy pozitivní. Je toto ještě normální? Jsem vystrašená :kytka: Děkuji

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56909 příspěvků 17.03.16 20:19
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám problém od 8 dpo špiním, když byla Nidace tak i trochu krev, dnes jsem 14dpo a špiním hnědě, testy pozitivní. Je toto ještě normální? Jsem vystrašená :kytka: Děkuji
špinila jsem, u prvního jsem měla normální ms.. určitě zbytečně neplaš. Jestli se má udržet, udrží se :hug:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.16 20:30

Děkuji, jsou to nervy. Dělala jsem mamatest, všechny pozitivní, jen mi poslední tři dny nesílí tak se bojím

martina.se
Hvězda diskuse 56909 příspěvků 17.03.16 20:35
@Anonymní píše:
Děkuji, jsou to nervy. Dělala jsem mamatest, všechny pozitivní, jen mi poslední tři dny nesílí tak se bojím

jako stát se může všechno, kor v první fázi, ale rozhodně bych neplašila předem.. Ale chápu ty pocity, párkrát jsem prožila a nebylo to dobré :think:

e-Surfařka
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 17.03.16 20:54
@martina.se píše: špinila jsem, u prvního jsem měla normální ms.. určitě zbytečně neplaš. Jestli se má udržet, udrží se :hug:

Souhlas. Tohle prostě neovlivníš. S krvácením mám sama jednu špatnou a jednu dobrou zkušenost (ta dobrá teď chrní v postýlce ;) ). Co se má stát, stane se - věř, že to bude dobrý. A z toho co píšeš, to tak i vypadá - špinění (ne přímo krvácení) ještě bývá o. k., obzvlášť takhle na začátku.

e-Surfařka
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 17.03.16 20:58
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám problém od 8 dpo špiním, když byla Nidace tak i trochu krev, dnes jsem 14dpo a špiním hnědě, testy pozitivní. Je toto ještě normální? Jsem vystrašená :kytka: Děkuji

Jo a u druhýho dítka si i docela přesně pamatuju, kdy jsem špinila - začalo to 7. nebo 8. DPO a trvalo to týden, takže zhruba v téhle době…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.16 21:12

Děkuji, měla jsem z krve hcg 11 dpo 16

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.16 21:12

Tedy 16 hcg, 11 dpo

Váš příspěvek
Reklama