Špinění v 15 tt - od doktora jsem se nic nedozvěděla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 12:31
Špinění v 15 tt - od doktora jsem se nic nedozvěděla

Ahoj holky, poraďte prosím. Vím, že je to už x-krát řešené téma, ale nedá mi to. Jsem 15tt a v úterý ráno jsem začala špinit. Světlounce hnědý výtok. Říkám si dobrý, to už tady bylo a bylo to ok (podle Mudr.), to přejde. Jenomže v noci na středu v tom bylo trochu červené krve, od rána zase jenom světle hnědý výtok. Pro jistotu jsem ve středu k Mudr. naklusala. Na ultrazvuku nic špatného nenašel, mimčo se hezky vrtělo. Ale jinak se tvářil, skoro jako bych ho obtěžovala takovou banalitou a kromě zákazu sexu (který stejně nebyl příčinou), jsem se nedozvěděla prakticky nic. :( Vlastně mi přišlo, že ho to ani moc nezajímá. :roll: Nepřímo mi doporučil Ascourutin - jakože jestli chci, ať ho beru. Tak jsem ho ve středu večer začala brát a beru pořád, 3× denně 1 tabletu. Včera večer už to vypadalo o dost lépe, dneska je toho výtoku ale zase trochu víc, pořád ale světle hnědý. No jsem z toho teď na vážkách. :nevim:
Doktor říkal, že dokud nemám bolesti a není to čerstvá červená krev, tak je to asi dobrý. Ale já byla z jeho přístupu teď posledně tak rozladěná, že nevím, jestli opravdu můžu věřit tomu, že mám být v klidu. (Jindy jsem a ním ale byla naopak takřka vždycky velmi spokojená) :nevim:
Máte někdo podobné zkušenosti, prosím?
P. S. Omlouvám se za anonymitu, ale je to fakt dost intimní.. :oops:

Reakce:

Uživatel je onlineFrances22
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 09.11.18 12:35
@Anonymní píše:
Ahoj holky, poraďte prosím. Vím, že je to už x-krát řešené téma, ale nedá mi to. Jsem 15tt a v úterý ráno jsem začala špinit. Světlounce hnědý výtok. Říkám si dobrý, to už tady bylo a bylo to ok (podle Mudr.), to přejde. Jenomže v noci na středu v tom bylo trochu červené krve, od rána zase jenom světle hnědý výtok. Pro jistotu jsem ve středu k Mudr. naklusala. Na ultrazvuku nic špatného nenašel, mimčo se hezky vrtělo. Ale jinak se tvářil, skoro jako bych ho obtěžovala takovou banalitou a kromě zákazu sexu (který stejně nebyl příčinou), jsem se nedozvěděla prakticky nic. :( Vlastně mi přišlo, že ho to ani moc nezajímá. :roll: Nepřímo mi doporučil Ascourutin - jakože jestli chci, ať ho beru. Tak jsem ho ve středu večer začala brát a beru pořád, 3× denně 1 tabletu. Včera večer už to vypadalo o dost lépe, dneska je toho výtoku ale zase trochu víc, pořád ale světle hnědý. No jsem z toho teď na vážkách. :nevim:
Doktor říkal, že dokud nemám bolesti a není to čerstvá červená krev, tak je to asi dobrý. Ale já byla z jeho přístupu teď posledně tak rozladěná, že nevím, jestli opravdu můžu věřit tomu, že mám být v klidu. (Jindy jsem a ním ale byla naopak takřka vždycky velmi spokojená) :nevim:
Máte někdo podobné zkušenosti, prosím?
P. S. Omlouvám se za anonymitu, ale je to fakt dost intimní.. :oops:

Ja spinila hned na zacatku tehu a nic dobrého to nebylo..
Nechces radej zajet do porodnice??

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 12:37

Já už asi dvakrát v I. trimestru, vždycky jsem šla k doktorovi a vždycky to bylo v pořádku.
No nevím, mám strach, aby mě nevyhodili, že mám jít ke svému doktorovi…

Uživatel je onlineFrances22
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 09.11.18 12:39
@Anonymní píše:
Já už asi dvakrát v I. trimestru, vždycky jsem šla k doktorovi a vždycky to bylo v pořádku.
No nevím, mám strach, aby mě nevyhodili, že mám jít ke svému doktorovi…

Rict to nejspíš mohou, ale dite je prednejsi.
Mam za sebou 3 ZP, takze bych klidne sla..

Anitramm
Kecalka 284 příspěvků 09.11.18 12:45

Taky nechci strašit, ale já špinila jen při ZT. Nedalo by mi to a zajela bych do nemocnice/porod­nice. :nevim:

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 09.11.18 12:47

Já takhle spinila, kvůli nízko položené placentě. Ale to by Ti snad doktor rekl.

Karleon
Kelišová 5350 příspěvků 09.11.18 12:47

Může to být z překrveného čípku nebo z nízko uložené placenty?

Serpentini
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 09.11.18 12:49

Já špinila celý první trimestr, ve čtrnáctém týdnu jsem slabě krvácela čerstvou krev - naštěstí to nic nebylo. Na tvém místě jakmile se to jen o trochu zhorší, tak bych naběhla na gynekologickou ambulanci do nemocnice. Řekneš jim, že pár dní špiníš a tvůj doktor o tom ví, ale že se to teď výrazně zhoršilo a že se hrozně bojíš. Měli by tě vyšetřit. Jen se možná připrav na hrozně super přístup . Já tam v tom čtrnáctém týdnu přišla celá ubrečená, vystresovaná, že dost krvácím a nechali mě hodinu čekat a ještě měli řeči, že jim v sobotu ruším klid. Jsem ráda, že v naší porodnici nebudu rodit. :?

la_amanita
Kecalka 364 příspěvků 09.11.18 12:52

Hele ale ten doktor do tebe fakt nemůže strčit hlavu, posvítit si dovnitř baterkou a všechno prohmatat :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 12:53

Přemýšlela jsem o tom. Zase je otázka, jestli mohou zjistit něco víc… Doktor ve středu řekl, že nic nevidí, že placenta se neodlučuje. Zkusím tomu dát ještě do zítra a když to nebude lepší, tak tam asi zajedu..

Twixinka
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 5 inzerátů 09.11.18 13:01

@la_amanita trochu mimo ne? Zakladatelka potrebuje uklidnit a Ty se tady do ni pustis s poradnou davkou ironie?
Jinak zakladatelko,taky jsem spinila v tehotenstvi par dni,ale u nas to bylo pravdepodobne vyvolano sexem,ja nikde nebyla,preslo to samo a pak uz bylo vse v poradku,ale kdyby ne,tak pujdu radeji na pohotovost nebo k doktorce stokrat zbytecne,nez jednou neco zanedbat :nevim: drzim palce at je vse v poradku :kytka:

KamisB
Kelišová 6811 příspěvků 09.11.18 13:09

placenta se nemusí odlupovat, jen může být nízko položená, nebo přes děložní hrdlo a to je pak vždycky trochu problém a může se u toho právě špinit.
Klidně bych se pro jistotu doktora přímo zeptala. Nebo klidně do nemocnice, už máš jistě vybranou porodnici tak klidně tam. Aby se podívali, třeba budou mít kvalitnější ultrazvuk než tvůj gynekolog. Pokud by to špinění neustávalo, ani po tom ascorutinu.

Celina
Závislačka 3313 příspěvků 09.11.18 13:09

Klasický přístup gynekologa s klientelou "otřela se o trenky a byla těhotná " :roll: Šla bych jinam, může to být banalita, ale taky ne. Každopádně by měl mít doktor minimálně tolik empatie, aby tě uklidnil, prostředků na to má dost (Ascorutin, Utrogestan) nebo třeba jen slovní uklidnění. Tenhle přístup nechápu a tobě přeju, ať je všechno v pořádku

ajmy
Stálice 78 příspěvků 09.11.18 13:51
@Twixinka píše:
@la_amanita trochu mimo ne? Zakladatelka potrebuje uklidnit a Ty se tady do ni pustis s poradnou davkou ironie?
Jinak zakladatelko,taky jsem spinila v tehotenstvi par dni,ale u nas to bylo pravdepodobne vyvolano sexem,ja nikde nebyla,preslo to samo a pak uz bylo vse v poradku,ale kdyby ne,tak pujdu radeji na pohotovost nebo k doktorce stokrat zbytecne,nez jednou neco zanedbat :nevim: drzim palce at je vse v poradku :kytka:

Co tak pozoruju z jinych diskuzi, tak @la_amanita si asi leci na druhych nejaky svuj komplex. Rype, kde muze a mysli si, jak je desne vtipna :pocitac: Te bych si nevsimala…

Twixinka
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 5 inzerátů 09.11.18 14:40

@ajmy taky jsem pak koukala na jeji prispevky a myslim si to same :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >