Špinění v 9 tt s dvojčátky - kdy na pohotovost

Anonymní
24.4.21 09:02

Špinění v 9 tt s dvojčátky - kdy na pohotovost

Ahoj všem, čekám jednovaječná dvojčátka, jsem v 9 tt a včera večer jsem začala lehce špinit, což pokračuje i dneska a lehké pobolívání podbřišku, které jsem předtím neměla. Chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti, jely jste na pohotovost/k lékaři nebo jste vyčkávaly na další vývoj? Volala jsem si dnes na pohotovost a tam mi řekli, že, cituji: „dokud nebudete měnit vložku každou hodinu, tak nejezděte“. Z toho jsem docela v šoku,…kdybych viděla jasnou krev, tak ani nevolám a rovnou jednu, bez ohledu na množství krve (zvlášť když už jsem po jednom ZT). Samozřejmě vím, že se špinění na začátku těhotenství může vyskytovat a je to buď a nebo, i to že max předepíšou ascorutin či utrogestan,…jde mi o vaše zkušenosti a třeba i to jak reagovali na pohotovosti, jestli jste plašani atd. Děkuji za všechny reakce :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
725
24.4.21 09:11

Jela bych hned, nejspis jsi mluvila se sestrou, a ta by mi mohla vlezt na hrb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1744
24.4.21 09:22

Já bych jela pro svůj pocit, ale je fakt, že toho asi mnoho nemůžou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7577
24.4.21 09:26

Já bych na pohotovost jela..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3360
24.4.21 09:29

Tak ono se nic delat nedá, pohotovost je tak pro tvuj dobrý pocit, víš to, a stejně se ptáš. :nevim: Oni fakt nezmuzou nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
24.4.21 09:32

Jednovajecna dvojčátka jsou mnohem rizikovejsi nez dvojvajecna. Cekas mobi, nebo jaké? Nevim, jak moc krvacis nebo spinis, ale kdyby by mi měli dát jen utrogestan, tak bych asi jela. Ja čekala mobi jednovajecna, od začátku brala estrofem a utrogestan a na dovolené jsem to drobet flakala a začala dost krvacet, bala jsem se potratu. Brala jsem zase ve správné hodiny moje leky a ustalo to. Byt tebou bych jela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.21 09:38

@suzka1 Moc děkuji za sdílení zkušenosti :srdce: Zatím vím, že každé má svůj obal, podrobnějšího vysvětlení se mi od mé doktorky zatím nedostalo, jen říkala, že je to ta lepší varianta. Nechci nic zanedbat no, jak říkáš, jednovaječná jsou rizikovější. Zatím je to lehké špinění a žádné léky jsem doteď nebrala…

• Citovat
  • Nahlásit
1931
24.4.21 09:51

Tak to jsou mobi dvojčátka a opravdu ta lepší varianta ;) Jen se nenech odbit a co 2 tydny chod na ultrazvuky, jednovajecna jsou opravdu rizikovejsi. Nechci te nijak stresovat, naopak, i jednovajky se dají krásně donosit a ja mela moc hezké těhotenství, kdyz se to vezme kolem a kolem :) Kdyby šlo o potrat, tak asi krvacis uplne jinou intenzitou, tak záleží n tobě - bud víkend si dej relax a lež a v pondělí si zajdi k doktorce, nebo si zajdi na pohotovost a s největší pravděpodobností dostaneš utrogestan nebo něco podobného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.21 10:02

@suzka1 Já jsem naposledy byla na kontrole v úterý a všechno bylo v pořádku…tak asi zkusím počkat do pondělka a zavolám si na svoji gynekologii. No už jsem jednou měla zamlklé těhotenství a bylo to bez jakéhokoliv špinění, tak si už nejsem jistá, co je normální :oops: Ještě jednou moc děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
149
24.4.21 20:05

Ja bych radeji jela. Minimalne pro svuj klid, i kdyz chapu, ze asi moc nemohou, ale radsi zbytecne nez pozde 👍.

Myslim, ze @suzka1 to mohou byt i bi-bi kazdy ma svou placku i oba plod obaly (mam jednovajky bi-bi).

Drzim palce, at je vse OK👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat