Špinění v době MS, negativní HCG z krve

11.4.17 21:27

Špinění v době MS, negativní HCG z krve

Dobrý den dámy, již pár let se snažím otěhotnět, ale není to jednoduché, protože jeden vejcovod nemám (mimoděložní těhotenství) a druhý srostlý (endometrioza). Bohužel bez pomoci doktorů to přirozeně nejde, ale po několika neúspěšných ivf se snažíme nativem. Nyní mi vložili 3 denní embryo, ale v době MS se dostavilo špinění. Slabounké, jen světle hnědé na 2 slimky denně. TT z moči 11 den po ET negat, tak jsem zašla 14 dni od ET na krev, ale HCG je také negativni. Nyní špiním už 6 den a stále mám vysokou bazální teplotu i sliznice je nad 10 mm. Stalo se to prosím některé a jak to dopadlo? O miminko se snažíme už roky… Děkuji za podporu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

49140
12.4.17 00:26

Tak pokud je 14 dní po ET 3denního embrya hCG z krve negativní, o těhotenství se definitivně nejedná. Léky pořád nějaké bereš? Utrogestan, Crinone, Duphaston? Ty by mohly jak zvyšovat teplotu, tak bránit ve spuštění plné MS. Jinak mě nic jiného nenapadá, dle příznaků by se teoreticky mohlo jednat o mimoděložní těhotenství, ale to by hCG nebylo nula.
Možná je tělo jenom pořádně rozhozené, já jsem na tom teď svým způsobem podobně (jeden vejcovod pryč, druhý neprůchodný, akorát my už se na doktory vykašlali a teď po 12denním zpoždění, kdy fakt nemívám ani den, byl test sněhobílý a teď dva dny spíš špiním než krvácím).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 06:24

@ugluk děkuji, utrogestan jsem vysadila hned po negaticnim TT a teplota stale nahore a spineni neprestava. Jsem ted v zahranici, tak az se vratim opet skocim k Dr.
Držím ti palce. Jen mam trochu obavy, aby to zase nebylo mimodel. No snad ne. Mej se krasne!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49140
12.4.17 08:55

I ty! S dr. bych to urcite resila, ale mimodelozni se opravdu nejakym hCG, byt hodne nizkym a spatne stoupajicim projevuje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama