Špinění v průběhu celého cyklu

343
9.4.21 09:17

Špinění v průběhu celého cyklu

Ahoj, jsem nyní 3 měsíce po revizi po zamlklém těhotenství a trápí mě špinění téměř celý cyklus (čisté dny jsou v jednotkách za celý cyklus). Přitom menstruace chodí jako hodinky přesně po 33 dnech, stejně jako předtím, ale mezitím je téměř pořad velmi slabé hnědé špinění. Minulý měsíc jsem měla i větší část cyklu hluboké boláky akné na bradě, tento cyklus pleť zatím ujde. Máte někdo nějakou zkušenost, co případně pomohlo? Bojím se, že s tímto se mi nepodaří znova otěhotnět (poprvé to šlo napoprvé první měsíc, co jsme se snažili a třetí po vysazení HA). K lékaři jsem objednaná na příští týden, takže mě zajímají spíš nějaké osobní zkušenosti, postřehy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36
9.4.21 11:38

Ahoj, mela jsem podobny problem, ale ne po revizi. Doktor mi tehdy rekl, ze mam malo nejakeho hormonu, co udrzuje sliznici, takze porad prubezne odchazi. Dal mi na to tehdy nejake leky, nepamatuju si presne nazev, ale zabralo to. Urcite to neni neresitelny. Drzim pesti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
9.4.21 12:12

@Neilika děkuji za odpověď. Já jsem z toho všeho pořad moc vyplašená. Ze mohou byt nějaké problémy jsem si vůbec nepřipouštěla, pak to zamlkle tehotenstvi a teď se moc pozoruju. A navíc je to spineni strašně otravný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
9.4.21 13:20

@Ivusska777 Ja vim, je to otravny, obzvlast, kdyz clovek vlastne nevi, proc se to deje. Doktor ti urcite pomuze. Moc ti preju, at jsi brzo v poradku a tehotna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat