špinění zhruba od poloviny cyklu až po začátek menstruace

Anonymni
7.10.08 17:10

špinění zhruba od poloviny cyklu až po začátek menstruace

Dobrý den, mám dotaz, třeba se najde někdo, kdo má/měl stejnou zkušenost… Odjakživa jsem měla pravidelné bezproblémové menstruační cykly. V roce 2007 jsem porodila dcerku a letos v červenci jsem bohužel musela podstoupit kvůli zamlklému plodu revizi dělohy…
Teď probíhá můj 3. cyklus od revizi a jsem z toho celá nesvá…1. cyklus přišel po 35 dnech, druhý po 23!! dnech a teď čekám, co se bude dít teď ve druhém cyklu a i teď od poloviny cyklu špiním. Myslím že se asi nejedná o ovulační špinění, protože já špiním už 4. den..minulý cyklus jsem takto začala špinit a trvalo to 10 dní a pak přišla regulerní menzes.
Docela mě to štve, protže jsme si s manželem řekli, že bychom se teda zase pokusili o potomka a tohle se mi nezdá v pořádku..
Děkuju za odpovědi…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7.10.08 18:12

anonymní zajdi si k doktorovi. Normální to opravdu není. Předepíše ti něcona to, zřejmě Duphaston nebo Ascorutin ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.10.08 18:13

Ja se omlouvam jsem se nepodepsala :oops:

Alca

• Nahlásit
  • Citovat
135
7.10.08 21:10

Ahojky,

já bych taky zašla k Dr., možná ti nějak lítají hormony a mohl by ti udělat hormonální profil.
Já mívala kdysi něco podobnýho, dali mi na to duphaston nebo utrogestan na podporu funkce žlutého tělíska. Špinit by se pak nemělo a navíc by se měl srovnat cyklus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1473
8.10.08 09:39

Já to měla taky po ovulaci až do ms jsem špinila. Někdy víc někdy míň, někdy jen pár dní někdy i dva týdny. Dr mi na to nic nepředepsal, říkal, že se to stává a co mi pomůže je antiko (to jsem nechtěla), ale otěhotnění to prý nebrání. No měl pravdu nebrání čekáme druhé mimčo. Jen věřím, že to je hlavně dost otravné. Ale pokud jsi po potratu a máš nepravidelný cyklus tak bych k dr zašla ať se na tebe podívá. Já měla cyklus vždycy víceméně pravidelný. A dej vědět jak jsi dopadla.
Ryšavka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.10.08 12:26

Holky, diky za rady a postrehy, dnes jdu na gyndu, kde se samozrejme na vsechno zeptam…jsem zkratka vystrasena, nikdy zadne potize a ted toto…

Alca

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama