Špinění, hematon - potřebovala bych trošku uklidnit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucinka84v
Stálice 57 příspěvků 14.04.18 17:24
Spineni,hematon-potrebovala bych trosku uklidnit

Ahoj holky, potrebavala bych od vas trosku uklidnit.Jsem v 18+1tydnu. V 9.tydnu jsem mela mensi hematon, do 2.tydnu se vstrebal.Od te doby me trapi spineni, obcas i ruzove.Vzdy je treba tyden klid a pak zase par dni spineni.Vzdy me to vyleka a jedu k doktorovi, prohlidne me a rekne, ze je vse v poradku, cipek 4,5cm, ze zrejmne praskla cevka. Doporuci mi ascorutin. Vcera jsem lehce ruzove zakrvacela tak jsem jela na pohotovost, tam byla velmi „prijemna“doktorka, ze me div nevyhodila co tam chci, ze kdyz kazdych 14dni chodim k doktorovi a vrta se ve me, tak se to nemuze uklidnit. Nakonec me vysetrila, nejdrive zrcatkem, rikala vulva klidna, v pochve neco hlenu s primesi tmavsi krve, z hrdla nekrvaci, nespini, hrdlo uzavrene, deloho mekka, klidna. Potom jsme sli na ultrazvuk a tam zadny problem neshledala, jen stroze rekla, ze snad v oblasti dolniho polu droboulinky hematon(ale jista si nebyla),jinak ze placenta bez vyraznejsiho odlouceni a hematonu.
Myslite, ze muzu byt trosku v klidu?

Reklama

Reakce:

maaarkeeet
Kecalka 183 příspěvků 14.04.18 17:53

Ahoj, chce to opravdu bez stresu, to nicemu nepomaha. Mne prasknul hematom v 8+5, prirovnala bych to k 1.dni MS, tak jsme jeli na pohotovost, kde jsem si taky vyslechla reci typu, co tam delam a co po nich chci. Nakonec zjisten hematom a velke cysty, krvaceni se stridalo se spinenim cca 14 dni. Ber ten Ascorutin, mne se osvedcil a presne bylo videt, ktere dny jsem ho vzala spatne, ze jsem zase spinila vice. Deloha v tehotenstvi je silne prekrvena a caste prohlidky taky nejsou dobre ;)

lucinka84v
Stálice 57 příspěvků 14.04.18 18:16

@maaarkeeet
Jeste se te zeptam, mam mit klidovy rezim, rikala polehavat, myslis, ze muzu obcas i sedet?

barabrambora
Kecalka 281 příspěvků 14.04.18 18:17

@lucinka84v Ahoj, neboj bude to OK. Měla jsem to samé. Špinění asi od 15. týdne. Ve 22. to přestalo. Měla jsem nízko placentu a malý hematom. Na pohotovosti jsem byla několikrát. Teď mám 4 měsíční holčičku. Hlavně klid a raději se moc nenamáhej.

maaarkeeet
Kecalka 183 příspěvků 14.04.18 18:33

@lucinka84v to vis ze ano ;) pokud vylozene nekrvacis, tak bych cely den nelezela ;) ja s tim chodila jeste vic jak tyden do prace, nez jsem mela kontrolu u sve gyn.dr. Spis se moc nepremahej, netahej nic tezkeho a zadny stres. Vse bude dobre ;)

lucinka84v
Stálice 57 příspěvků 14.04.18 18:44

@maaarkeeet Ted uz jen mam takove kapkove spineni :) tak snad to bude jen lepsi.Ten ascorutin beru asi tyden

lucinka84v
Stálice 57 příspěvků 18.04.18 19:54

Tak v pondeli jsem byla na kontrole, hematon uz tam nebyl.Od nedele jsem mela klid a dnes par kapek hnedeho spineni znovu :(.Pry mam hodne cevek, ktere muzou praskat, ale ze by tak brzo po sobe?

Margery
Kelišová 5128 příspěvků 18.04.18 20:01

@lucinka84v ahoj, já sice nejsem jak daleko jak ty, ale od početí do teď jsem špinila, krvácela, jednou jsem měla menší hematom, ale jinak mi „asi“ praskaly cévky. Krvácela jsem i čerstvou krví. Jak už píšou výše, klid, odpočívej, polehávej a hlavně se nestresuj. Já si pro klid pořídila angelsounds na poslech srdce miminka ;) hodně štěstí :kytka:

lucinka84v
Stálice 57 příspěvků 18.04.18 20:07

@Margery Dekuji moc za podporu, vazne se z toho brzo zblaznim.Uz jsem byla i nekolikrat na pohotovosti behem 3 mesicu a vzdy bylo vse v poradku nastesti. Snazim se byt v klidu, ale vzdy kdyz se to objevi tak to nejak nejde.Na pohotovost uz nechci jezdit dokud ze me netece krev, protoze minule me div nevyhodili :(

Margery
Kelišová 5128 příspěvků 18.04.18 20:09

@lucinka84v Tak si zkus koupit ten angelsounds :hug: třeba, když uslyšíš tlukot srdce mimnka, tak se ti uleví.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení na svatbě Harryho a Meghan. Kdo pozval Terezu Maxovou?

Nejsledovanější svatba letošního roku se neobejde bez české účasti. Snoubenci... číst dále >

Rytíř Jaromír Jágr: Myšlenky na sex ovládám, peníze si nezasloužíme

Je miláčkem českého národa a na ledě platí za hokejového boha. Jaký je ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama