Špinily jste při každém uhnízdění ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 17:32
Špinily jste při každém uhnízdění ?

Ahoj holky, chci se zeptat, špinily jste pri hnízdění vajíčka? Mám 1 dítě přirozeně, u něj jsem 7 a 8 DPO špinila, druhé.. No máme po ET blastocysty, jsem 3 Den po ET, takže 8 den po ovulaci, špinění zatím nikde.
Zajímá mě tedy jestli jste u každého uhnízdění špinily nebo ne, děkuji :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10472 příspěvků 11.10.18 17:34

Ani u jednoho

ugluk
Hvězda diskuse 43087 příspěvků 11.10.18 17:35

Ne, nikdy, ani po IVF (3× těhotná), ani přirozeně. Naposledy jsem trochu špinila v době očekávané MS.

větvička1
Povídálka 15 příspěvků 11.10.18 17:37

Ani v jednom případě jsem nešpinila.

Tardulka
Závislačka 3618 příspěvků 11.10.18 17:39

5× těhotná a z toho 2× špinění.

radkka
Generální žvanilka 20641 příspěvků 11.10.18 17:39

Nešpinila, určitě bych si toho všimla :kytka:

Kristynka22
Kecalka 171 příspěvků 11.10.18 17:40

1. těhotenství: věděla jsem okamžitě, že jsem těhotná, pár dní po sexu ze mě totiž vytekl krvavý hlen, píchalo mě v břiše, za další asi 2 dny bolesti jako při příchodu MS (a byly celkem silné), asi 3 dny špinění/lehké krvácení
2. těhotenství: nic, to, že jsem těhotná, jsem zjistila až v 6. týdnu (mám dlouhé cykly, klidně 40-45 dní, tak proto jsem testovala až takhle pozdě)

lachtanice86
Kelišová 6424 příspěvků 11.10.18 17:42

Ani jednou

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 17:43

@Tardulka A jak dlouho si spinila ?
Zajímá mě to proto , protože si říkám, že to asi nevyšlo, když jsem u prvního spinila .

Beru ale utrogestan , tak si říkám, že by mohl špinění brzdit, nevím :think: @ugluk

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 17:44

@Kristynka22 takže u prvního špinění u druhého ne . Děkuji, bojím se , že se to nepovedlo když jsem nespinila nic :roll:

lolink
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 11.10.18 17:46

1. Ano - tehotenstvi dopadlo dobre, utrogesran, 2. Ano - zamlkle bez utrogestanu, 3. Nic - s utrogestanem, termin pristi patek ;). Podle mne spineni nic nenaznaci. Jde o to, kde se to uknizdi a zda u toho praskne nejaka ta zilka.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 17:51

@lolink děkuji, teď jsem klidnější :srdce:

Holky i vám děkuji :*

Anna85
Kecalka 342 příspěvků 11.10.18 18:36

Ani jednou

Uživatel je onlineLekninka91
Extra třída :D 10368 příspěvků 11.10.18 18:45

Ne.

Tardulka
Závislačka 3618 příspěvků 11.10.18 18:48
@Anonymní píše:
@Tardulka A jak dlouho si spinila ?
Zajímá mě to proto , protože si říkám, že to asi nevyšlo, když jsem u prvního spinila .Beru ale utrogestan , tak si říkám, že by mohl špinění brzdit, nevím :think: @ugluk
Špinila jsem vždy jen jeden den malinko hnědě. Ale i když jsem nršpinila vůbec, tak těhotenství bylo ok a je z toho dvouletý syn už ;) Potom sice 2× zamlklé těhotenství, ale pronlém byl úplně někde jinde. Porucha srážlivosti krve. Držím palce :palec:
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >