Spinning a jeho vliv na kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Callamaika
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 12.04.10 13:45
Spinning a jeho vliv na kojení

Zdravím, mám doma 3-měsíční mimčo a plně kojím. Chtěla bych začít chodit na spinning. Máte někdo zkušenosti s tím, zda se to může nějak vážně podepsat na kvalitě mléka, resp. na kojení? Přeci jenom se bude tvořit dost kyseliny mléčné…

Reakce:
cinkxa
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 12.04.10 14:06

neboj se klidně si dej spinning, hodně pij a neboj se

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 12.04.10 14:22

Zkus to a uvidíš :mrgreen:
Když budeš dost pít, snad by to nemuselo vadit, záleží taky, jaký je malý „cíťa“… :-D

Alice19761
Neúnavná pisatelka 17745 příspěvků 12.04.10 14:22

Ahoj a zdravím Tě,
já jsem rodila v říjnu a od ledna chodím také na spinning.
Bylo mi taky doporučeno, ať to nepřeháním, že plně kojím, tak tedy jedu volněji a je to. Údajně se při takovém fyzickém vypětí vylučují do organismu nějaké látky, které nejsou úplně vhodné pro mléko, ale pak jsem se zase dočetla,že se nic neděje, tak :nevim: !
Všeho s mírou :palec: !
Tak sportu ZDAR :dance::mavam:

pepro
Kelišová 5162 příspěvků 12.04.10 14:44

začala jsem chodit, když bylo synovi 6 týdnů, kojili jsme 21 měsíců. Mělo to pozitivní vliv - já si odpočla a vyplavily se mi endorfiny, to jsem fakt moc potřebovala.
Moje kamarádka je lektorka spinningu jezdila nejen v těhu, ale právě hned po 6tineděli, ne-li dřív. S kojením taky v pohodě.
Ale obě jsme si hlídaly tepovku, abysme ji měly jen v té „hubnoucí“, víc ne

neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.10 15:12

Pokud jsi na sport zvyklá, klidně jdi. Já byla na kole 14 dní po porodu, bála jsem se kvuli šití, to bylo OK, ale ta fyzička… Tak se moc neužeň.

pavla002
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.10 16:19

ahoj, ja jsem taky zacala cvicit hned po konci sestinedeli. Uz jsem se nemohla dockat, ale teda kondicka se teda hodne zmenila.. ale super, taky jsem to potrebovala kvuli odpocinuti od miminka a zbaveni se stresu. Vsem doporocuji, sport je super. :pankac: :dance:

Janice22
Nováček 8 příspěvků 13.04.10 16:30

Ahoj, rozhodně se toho neboj. já začala chodit na spinning 2× týdně před půl rokem, když byly malému 3měsíce. do půl roka byl plně kojenej, kojím pořád a bez problémů. Ohledně kys.mléčné jsem četla, že v těle zůstává cca hodinu po fyz.výkonu. Já to dělám tak, že nakojím než jdu(chodím večer, když dám malého spát) a pak se na další kojení budí za další cca tři hodiny, takže v pohodě.určitě doporučuji 8-)

Alice19761
Neúnavná pisatelka 17745 příspěvků 13.04.10 18:05
Janice22 píše:
Ahoj, rozhodně se toho neboj. já začala chodit na spinning 2× týdně před půl rokem, když byly malému 3měsíce. do půl roka byl plně kojenej, kojím pořád a bez problémů. Ohledně kys.mléčné jsem četla, že v těle zůstává cca hodinu po fyz.výkonu. Já to dělám tak, že nakojím než jdu(chodím večer, když dám malého spát) a pak se na další kojení budí za další cca tři hodiny, takže v pohodě.určitě doporučuji 8-)

Dělám to na vlas stejně :palec: !

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >