Spíš se potřebuji anonymně vyzpovídat

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.10.21 14:21

Spíš se potřebuji anonymně vyzpovídat

Ahoj, Dobrý den.
Nevím úplně kde a jak začít, ale jsem zamilovaná (zakoukaná) do kluka, se kterým jsme si občas napsali a jednou mě požádal o pomoct, jestli bych s nim a s jeho psem nezašla ven (v tu dobu měl něco s nohou) a já šla žejo, protože se mi líbil, možná jsem od toho něco očekávala, ale nakonec nic.
Teď je to týden, co se dozvěděl od moji kamarádky (přes zprávy) ze jsem do něho zamilovaná, ze se mi libi. On na to odepsal “😂 😂 😂”, když mi to kamarádka preposlala, začalo mě to hrozne trapit, ještě teď mě to trápí.

Jak se přes něho mám přenést? Pořad koukam jestli je online na soc. síti, venku ho potkávám se psem.. ani nepozdravi, už ani nenapíše. Citim se strašně na nic. :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26277
6.10.21 14:25

No zaprve bych teda poděkovala kamosce, že tě tak shodila. On prostě nemá zájem, tak asi nechce udržovat nějaký kontakt a dávat ti naději. Ty ho nesleduj, začni myslet na něco jiného, takových platonických lásek si člověk zažije…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8034
6.10.21 14:54

On nemá zájem,.kašli na to. Radim ti vymazat si ho ze sociálních sítí. Uleví se ti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18721
6.10.21 15:09

Řekni si že je to debiiiilll.. A to teda je, protože příčetní lidé se nevysmívají tomu, že je někdo má rád, i když to oni sami nemůžou opětovat.

No a pak se začni učit snášet odmítnutí - tedy zablokuj si ho na sítích, aťnejsi pořád v pokušení ho stalkovat a pokud tě venku ignoruje, tak ho ignoruj taky.

No a něčím se zaměstnej, ať myslíš na cokoliv jiného. Dělej to co tě těší a zajímá, ideálně pokud k tomu budeš mít nějakou fyzickou námahu, tak se s bolestí z odmítnutí rychleji vypořádáš.

Ty nejsi povinná mít ráda ty, co se jim líbíš a oni tobě ne, on není povinen mít rád tebe.

To se stává, že se jeden zakouká a pak se holt musí otestovat, jestli to klaplo nebo ne. To že to kámoška propálila je sice nepříjemné, ale ušetřilo tě to ztraceného času, kdy by ses nenápadně zkoušela honit za něčím, co teď už víš a můžeš jít dál.

Zároveň teda nejsi zamilovaná do něj, jako do člověka- vůbec ho neznáš - jsi zabouchnutá do nějaké představy o něm, která ovšem nemá nic společného s realitou - to je tak nějak podstata zamilování se. Láska přichází až po té, co se utlumí hormony a člověk je schopný vnímat toho druhého takového, jaký je, ne takového jak si ho vysnil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
411
6.10.21 15:18

Proč hned tak zhurta dámy (teda je-li Ou dáma)? Náhodou kamarádka to pošťouchla dál, aby se zbytečně nechodilo kolem horké kaše, ne?

A že poslal smějící se smajlíky? A? Tak mu to přijde vtipné, což nemusí znamenat proboha, že je de.bil - to že nezabučí, je mnohem větší projev neinteligence, ale pořád to není, že je de.bil…

Dobrý, takže výsledek je, že kámoška to urychlila, on zjevně zájem nemá když ani nezabučí, takže jedeme dál, koukej dál kolem sebe, bude zase jiný „objekt“. Plus tedy souhlas s Ou, „zamilovala“ jsi se do vzhledu, do představy, kterou jsis sama vykonstruovala - a takových ještě bude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1279
6.10.21 15:25

Ten kluk je evidentně nedospělý jedinec s nulovou empatií a sociální inteligencí. Takový nestojí za to, aby ses kvůli němu trápila. Nekoukej mu na profil a venku se mu taky vyhýbej, ono tě to zakoukání po čase přejde.

Mimochodem kamarádka asi taky nebude úplně top, když jí nevadilo tě v tom takhle vykoupat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat