Splátkový kalendář Tmobile a insolvence

Anonymní
11.7.21 17:20

Splátkový kalendář tmobile a insolvence

Zdravím chtěla jsem se zeptat jestli někdo nevi
Zrušily mi splátkový kalendář u tmobile ze jim platba přišla po splatnosti i kdyz jsem poslala ve lhůtě. Tak co mám dělat
A mám zazadano o insolvenci tak jestli to mám nechat být ať si přihlásí můj dluh nebo se mám snažit o nový splátkový kalendář děkuji :? :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5866
11.7.21 20:05

Zavolej na linku a poprosil o znovu nahození. Pokud se to stalo prvně, dostaneš to znova, ale budeš to mít na šest měsíců zkrácené. Takže se ti zvýší splátka. Ve smluvních podmínkách je jasně napsáno, že musíš platit včas jednak splátkáč a současně další přicházející vyúčtování. Každé má splatnost jindy a jiný variabilní symbol. Když to pošleš na špatný páruje se to jinam a pak to splátkový kalendář shodí. Tak si to musíš hlídat. Datum splatnosti je den, kdy musí být peníze na účtě operátora. Ne, kdy ty to pošleš. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
11.7.21 20:07

Tak především pokud máš zažádáno o insolvenci, nemáš platit splátky komukoli. Říká se tomu zvýhodňování věřitele. Dluh si musí věřitel přihlásit. Nemůžeš se přihlásit do insolvence a platit některému věřiteli dál splátky. Zřejmě ti splátkový kalendář zrušili právě kvůli insolvenci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9192
11.7.21 20:12
@alisekR píše:
Zavolej na linku a poprosil o znovu nahození. Pokud se to stalo prvně, dostaneš to znova, ale budeš to mít na šest měsíců zkrácené. Takže se ti zvýší splátka. Ve smluvních podmínkách je jasně napsáno, že musíš platit včas jednak splátkáč a současně další přicházející vyúčtování. Každé má splatnost jindy a jiný variabilní symbol. Když to pošleš na špatný páruje se to jinam a pak to splátkový kalendář shodí. Tak si to musíš hlídat. Datum splatnosti je den, kdy musí být peníze na účtě operátora. Ne, kdy ty to pošleš. ;)

To by platilo, pokud by neměla insolvenci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat