Splátky na mateřské za motorku

Anonymní
7.4.20 14:34

Splátky na mateřské za motorku

Dobrý den, chci se zeptat jestli existuje nějaká stránka, banka, cokoliv co mi dá motorku na splátky? Chci něco do 50 000 Kč, ale všude mě kvůli mateřské odmítli. Mám 9000+alimenty, dohromady 15 000Kc a k tomu ještě práci bokem a partnera, ale ten si teď brát půjčku nemůže. Nebo když do dotazníku vyplnim větší častku než kolik dohromady mám, budou to kontrolovat :D? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

907
7.4.20 14:38

Budou, souhlasíte se správnosti údajů!! Budou vyžadovat smlouvu pracovní, což není problém, když máte práci bokem ne? Můžete zkusit ESSOX, Homrcredit atd… ale zaručují Vám, že brzy s takovou skončíte zadlužene. Není lepší si našetřit na motorku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3618
7.4.20 14:38
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se zeptat jestli existuje nějaká stránka, banka, cokoliv co mi dá motorku na splátky? Chci něco do 50 000 Kč, ale všude mě kvůli mateřské odmítli. Mám 9000+alimenty, dohromady 15 000Kc a k tomu ještě práci bokem a partnera, ale ten si teď brát půjčku nemůže. Nebo když do dotazníku vyplnim větší častku než kolik dohromady mám, budou to kontrolovat :D? Děkuji

Chceš půjčku pro partnera že? Jednou budeš ráda že ti ji nedali 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6732
7.4.20 14:40

No upřímně ti tedy brát si půjčku na motorku nedoporučuji… radši si ji na letošní sezonu párkrát půjčit, projet se, a na příští rok našetřit.
Pokud to nejde, tak požádat rodinu či přátele.
Nezapomeň však na pravidlo rezervy alespoň tří měsíčních výdajů…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11309

Asi takhle :roll: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2224

Jedině pochybná lichva, kde chtějí vrátit pomalu dvojnásobek. Doporučuji brigádu navíc a našetřit na motorku :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
873
7.4.20 14:41

Práce bokem bude asi načerno? A partner je už někde v registru, že mu nepůjčí viď. Prosimtě vyprdni se na to, aby sis na svoje jméno půjčovala na motorku pro týpka, o kterém si nemůžeš být jistá, že nebude za pár měsíců ex a tobě zbyde dluh a oči pro pláč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.20 14:43

@Uslava

Ne, pro sebe. Jezdím já.

• Nahlásit
  • Citovat
16099
7.4.20 14:44

Ano kontrolovat to budou, pokud jste v situaci, kdy nedosahnes ani na pujcku, tak je trochu hovadina si kupovat motorku ne? Nerekla bych ani pumpicka, kdybys to chtela treba na lednici, pracku apod bez ceho se clovek neobejde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3618
7.4.20 14:45
@Anonymní píše:
@UslavaNe, pro sebe. Jezdím já.

S miminkem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.20 14:47
@Uslava píše:
S miminkem? [/citace 2 roky. Když
@Uslava píše:
S miminkem?

Má 2 roky. Jezdím ve volném čase(Když je s partnerem, u babičky…)

• Nahlásit
  • Citovat
2497
7.4.20 14:48

Prace bokem? Výborně… ne nepujci ti, kamoska chtela pujcku 10k na blbej telefon… nepujcil ji ani Cofidis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.20 14:49

Půjčky jedině na bydlení, zlatá rada moji tchýně exekutorky

• Nahlásit
  • Citovat
2497
7.4.20 14:50

A kdyby ses nahodou blbe sklouzla po asfaltu, predpokladam, ze nemas ani manzela = zadny vdovecky duchod ho neceka, a s ditetem bude co? Ja s detma masinu zahodila, nejsem idiot. Nasednu na ni klidne az jim bude treba 20. Vozelim to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Pvln34
7.4.20 14:50

U nás doma platí jednoduché pravidlo „na čo nemám, to si nekupujem“ :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie