Splín – konec rodičovského příspěvku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 15:05
Splin- konec rodičovského příspěvku

Moje malá již příští týden oslaví 3.rok, hned příští měsíc mi končí rodicak, do práce na hlavní úvazek se zatím nechystám, mám jen brigádu, uvidíme jak to budem zvládat finančně, ale ráda bych s ní zůstala ještě rok doma. Jen na mě padl splin, že tři roky strašně rychle utekly, moje malá už vlastně není tak úplně malá, vyrostla z ní poradna slečna, která je víc a víc samostatnejsi, jsem na ní moc pyšná, jen se špatně vyrovnavam s tím, že to tak letí, chtěla bych druhé dítě, ale to si teď z několika důvodů nemůžeme dovolit, měla jste některá z maminek také takový splin? Jak se s ním co nejrychleji vyrovnat? Snažím se užívat každou volnou chvilku s dcerou, hodně spolu trávíme čas, jezdíme na výlety, hrajeme si, užíváme sami sebe, ale někdy bych si přála zastavit čas :srdce: hledam radu, utechu, ze nejsem jedina, kdo to takhle prožívá, jsem trochu cíťa, tak prosím nějaké rady ať se s tím co nejdříve vyrovnám, vím, že takto to má být. dekuji :kytka:

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 12172 příspěvků 03.09.19 15:12

Já já to prožívala loni v září, syn nastupoval do školky a já do práce. Hrozně to uteklo, ale já si to vynahradila a na jaře se mi narodilo miminko a já si říkám jak to utíká znovu a že se nestihnu ani otočit a i ten mladší půjde do školky 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 15:19

@Kriss Tina take bych ráda malé pořídila sourozence, ale situace není momentálně úplně nejlepší, jsme v nájmu a rozhoduje se, zda bude " nas" barák na prodej, přítel přišel o práci, má tedy novou, ale finančně si "pohoršil " a má ještě rok do splacení insolvence. Malá se nám narodila, v době, kdy už ji splácel a musím říct, že byly dny, kdy to jednoduché nebylo, i já jsem částečně v roce malé chodila na brigádu aby jsme to utáhli..Malá nikdy nestradala, ale psychicky to bylo náročné a už to nechci opakovat, takže musíme vydržet než si doplatí veškerý dluh..nejaka ráda, jak se přes to přenést? Padlo to na mě, když včera děti nastupovaly do školky, dělám ve školství, takže to mám v přímém přenosu, i když se to mé malé zatím přímo netýká, tak to na mě dolehlo..také asi budou dny, kdy bude muset na dopoledne do školky, ale budu se snažit je minimalizovat..včera jsem si i pobrecela, pořád mi to leží v hlavě a nemůžu se toho zbavit.

Katka372
Kecalka 188 příspěvků 04.09.19 11:34

Já to mám stejně a taky bych potřebovala nějaký recept :-) také si přeji druhé, ale hrozně se to ve mě tluče. Já už teda chodím do práce, a když chodit nebudu, hodně si finančně pohorsime. Takže se snažím hledat pozitiva, že si mužem užívat a druhé mám před sebou. Věkově máme čas a aspoň se mám na co těšit :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.19 22:04

Neco konci neco noveho zacina to uz budes mit porad deti nastoupi do skolky konci skolku zacne zs skonci jsou to takove ty zivotni etapy syn ted prechazel na 2 stupen zs a dva dny se mi chtelo brecet.maly je ve skolce mam 38 a porad musim myslet na to jak uz me ceka jen chodit do prace.jak to uteklo.

Váš příspěvek
Reklama