Splín - nemocné dítě, karanténa, na vše sama

Anonymní
20.3.20 14:28

Splín-nemocné dítě ,karanténa , na vše sama

Asi si potřebuji jen popovídat, vše na mě nějak dolehlo
Dcera (3,5) od pondělka horečky, kašel, hleny, dětská doktorka ji odmítla ošetřit, napsala ji léky po telefonu s tím, že do pátku uvidíme, bydlíme na vesnici, sama doma s malou, volala jsem manželovi zda se může uvolnit na chvíli z práce, abych mohla sjet dceři pro léky, chlap že se zeptá a dá vědět, čekala jsem až se ozve a on nic, nakonec jsem poprosila sousedku, zda mi na chvíli malou pohlida a jela pro léky. Po 3h jsem volala chlapovi proč se jako neozval, že to bylo důležité, on to okomentoval tím, že šéf nebyl v práci neměl se koho zeptat, ale že by zvedl telefon a zavolal mi, že je taková situace, to už se neobtěžoval. :oops: kdyby nebylo sousedky, která šla pohlídat kaslajici dítě s horečkou, neměla bych pro ni žádný lék, jsem na chlapa strašně naštvaná, je to pro mě hrozná nezodpovědnost, na vše jsem sama, malá nespí, je jí špatně, k tomu home office, domácnost, vaření, nákupy, zvířata, chlap akorát přijde z práce, nic ho nezajímá, s ničím nepomůže a ještě okrikuje malou ať si dává ruku před pusu když kašle 8o ( ano naučit se to musí, ale on na ní hned zvyšuje hlas, místo toho aby ji to vysvětlil)
Je mi z toho hrozně smutno, je karanténa, rodina má držet při sobě v téhle těžké chvíli a já se můžu spolehnout jen sama na sebe, smutné..

Ještě dotaz k malé, horečka ji klesla, ale jinak žádná změna, kašel šílený i v noci hleny z ní neodchází, doktorka ji dnes vzala na kontrolu, jen ji poslechla, to měla v pořádku, pak ji na vteřinu koukla do krku ( malá se ji bojí tak řvala) a hned že má anginu, nedělala ani crp a rovnou nasadila atb ( augmentin ), přijde mi to zvláštní postup, nedělala ani stěr, crp a hned měla jasno, myslíte že je ten postup správný? Co si pamatuji u poslední anginy malý dělala aspoň crp a podle toho nasazovala antibiotika 8o
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
20.3.20 14:31

Jestli tě můžu „potěšit“, můj chlap mi v tomhle všem řekl, že má rok milenku a odchází. Takže já sama s 2 děckami v karanténě s rodinou za hranicemi… Také výživné. Ještě že mám doma balení Lexaurinu… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
7004
20.3.20 14:42

Je mi jasné, že to je jen jeden z mnoha případů, ale já nechápu, proč jsi mu nezavolala znovu. Tvůj chlap to totiž teoreticky může brát tak, že když ses už neozvala, není to nutné a když sis nakonec hlídání sehnala jinde, úplný cajk. To samé že když on ti doma nepomůže, tak ty si pomůžeš sama a on má zase klídek. Je to líný sobec, o tom žádná. Ale pokud ho prostě nedokopes, tak on nemá žádnou motivaci cokoliv dělat. Jeho vynalézavá žena si přece vždy poradí sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.3.20 14:43

Holky, ti chlapi jsou fakt dobrý jen k tomu aby nám zplodili ty naše poklady. My se rozešli ještě před tímhle šílenstvím-dítěti rok. On velký barák se zahradou, kde je teď sám. My s dítětem v 1kk :cert: Mám nervy na pochodu, bojím se teď že nasadí úplnou karanténu a nebudeme moci ani na tu procházku. Malá chce tapat. Když jsem mu dnes volala a chtěla se domluvit, zda bychom tam nemohli na pár týdnů být, že by si aspoň malá hrála na zahradě a měla výběh tak řekl, že ne. Že jsem měla poslouchat. Případně mi nabízí že za sex. Což je pro mě nemyslitelné :zed: Hrůza. To je hra o nervy, tahle situace.

Jinak zakladatelko řídila bych se rady dr. Nasadila atb, ty berte aspoň 8 dní. A na ten kašlik bych jí dávala Hedelix. Malá něco podobného taky měla už dřív. Dokud jde horečka srazit, je to dobrý :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
362
20.3.20 14:45

Od pondělka horečky, kašel a ty v pátek řešíš léky a chceš po chlapovi, aby hned teď přerušil vše a kmital?
Něco mi asi uteklo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
20.3.20 14:52
@Anonymní píše:
Jestli tě můžu „potěšit“, můj chlap mi v tomhle všem řekl, že má rok milenku a odchází. Takže já sama s 2 děckami v karanténě s rodinou za hranicemi… Také výživné. Ještě že mám doma balení Lexaurinu… :roll:

No ty voe 8o tak to je fakt prvotřídní ko*ot!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.3.20 15:01
@smarket píše:
No ty voe 8o tak to je fakt prvotřídní ko*ot!

Jo, je. Předvedl se, no…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.3.20 15:03

@Hofida ne, řešila jsem to v úterý, když mi doktorka poslala e-recepty, dnes ji teprve vyšetřila a napsala antibiotika.

• Nahlásit
  • Citovat
20.3.20 15:04

@Hofida Ale ona neřekla, že ty léky má až ode dneška :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.3.20 15:06
@Anonymní píše:
Jo, je. Předvedl se, no…

Jak si s ním byla dlouho? 2 děti, to pár let určo co? Ty vztahy jsou fakt jak sázka do loterie, já už jsem tak negativní, už jsem přesvědčená o tom, že to nemůže vyjít snad nikomu..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.3.20 15:09

Chtěla jsem si jen popovídat, aby měl člověk pocit, že na to není sám..
Už je toho na mě hodně, sešlo se to vše dohromady a k tomu ještě nějak musím stíhat práci na PC, takže dodělávám v noci, nebo když malá spí, jsem unavená a padlo to na mě, ale koukám, že je na tom hodně z nás jako já, ne-li ještě hůř..
Měla jsem hlavně strach o malou, doktorka ji vlastně neviděla, ale už mi posílala léky co ji dávat, a chlap jediný co, tak mi ráno volal ať jí koukám zavolat sanitku, že má určitě korona vir, ( přitom dítě je separovaný už skoro 3 týdny doma ) místo toho aby mě podržel, tak mě stresoval ještě víc, prostě má strach jen sám o sebe, tak mi to bylo, je, hrozné líto

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.3.20 15:13

Proste nastala " nouzová " situace a místo toho, aby jsme drželi pohromadě a byli tu vzájemně pro sebe, tak se prostě ukázalo, že on v první řadě myslí jen na sebe, což je pro mě naprosto nepochopitelné 8o

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.3.20 15:20
@Anonymní píše:
Proste nastala " nouzová " situace a místo toho, aby jsme drželi pohromadě a byli tu vzájemně pro sebe, tak se prostě ukázalo, že on v první řadě myslí jen na sebe, což je pro mě naprosto nepochopitelné 8o

Já Ti rozumím ani nevíš jak. Konkrétně v našem případě, když byly nouzovky malá brečela, nebo byla nemocná a chtěla jsem od něho podporu, bylo mi akorát řečeno, že jsem ženská a zvládat to musím, protože plno matek to zvládá. A ať si ho nenárokuju pro sebe, že to jsou moje záležitosti. On přece chodí do práce..Jsem z toho znechucená ještě dnes když vzpomenu, a to na začátku jsem byla tak zamilovaná :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.3.20 15:28
@Anonymní píše:
Já Ti rozumím ani nevíš jak. Konkrétně v našem případě, když byly nouzovky malá brečela, nebo byla nemocná a chtěla jsem od něho podporu, bylo mi akorát řečeno, že jsem ženská a zvládat to musím, protože plno matek to zvládá. A ať si ho nenárokuju pro sebe, že to jsou moje záležitosti. On přece chodí do práce..Jsem z toho znechucená ještě dnes když vzpomenu, a to na začátku jsem byla tak zamilovaná :zed:

To nechápu, jak jsou to záležitosti ženských? Přece to dítě má dva rodiče, nechápu jak chlapi můžou tímhle způsobem vůbec přemýšlet, natož to takhle prezentovat :oops:
Je fakt, že já jsem si chlapa hodně rozmazlila sama, zastanu spoustu práce, málokdy jsem si řekla o pomoc, ale když už ne tu fyzickou pomoc je schopný dát, tak alespoň tu morální podporu která je též důležitá..A on mě naopak ještě potopil a vystresoval, že naše dítě mě korona vir, absolutně nechápu, jak ho něco takového mohlo napadnout, je mi z toho hrozně úzko

• Nahlásit
  • Citovat
26652
20.3.20 15:29
@Anonymní píše:
Holky, ti chlapi jsou fakt dobrý jen k tomu aby nám zplodili ty naše poklady. My se rozešli ještě před tímhle šílenstvím-dítěti rok. On velký barák se zahradou, kde je teď sám. My s dítětem v 1kk :cert: Mám nervy na pochodu, bojím se teď že nasadí úplnou karanténu a nebudeme moci ani na tu procházku. Malá chce tapat. Když jsem mu dnes volala a chtěla se domluvit, zda bychom tam nemohli na pár týdnů být, že by si aspoň malá hrála na zahradě a měla výběh tak řekl, že ne. Že jsem měla poslouchat. Případně mi nabízí že za sex. Což je pro mě nemyslitelné :zed: Hrůza. To je hra o nervy, tahle situace.Jinak zakladatelko řídila bych se rady dr. Nasadila atb, ty berte aspoň 8 dní. A na ten kašlik bych jí dávala Hedelix. Malá něco podobného taky měla už dřív. Dokud jde horečka srazit, je to dobrý :mavam:

Páni, tvůj chlap je nové dno emimina…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama