Splnilo se vám někdy něco, co prvně vypadalo jako ztracené?

Anonymní
30.3.21 09:59

Splnilo se vám někdy něco, co prvně vypadalo jako ztracené?

Povidejte :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
851
30.3.21 10:01

To je zase nějaký sběr na článek? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 10:01

Ano

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 10:07

@Magical-eyes cože? :lol: ne, článek vám z toho psát nebudu.

• Citovat
  • Nahlásit
860
30.3.21 10:11

Jo, zhubla jsem ze 117kg na 71, ikdyž jsem si říkala, že to se mi nikdy nemůže povést 8) tedka mám cíl 65

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
597
30.3.21 10:20

@TeSudička mazec. Jsi nejlepsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1560
30.3.21 10:41

Hmm, to popravde nevim :think:, vzdy kdyz jsem si kladla nejake cile, tak jsem si he kladla v ramci vlastni sebereflexe, takze jsem bud vedela, ze na to mam, anebo nemam, a potom to pro me vlastne i prestalo byt zajimave. Takze vse, ceho jsem dosahla, at uz profesne nebo v osobnim zivote nebo v oblasti osobnich financi nebylo nic nepredvidatelneho, proste jsem k tomu tak nejak dlouhodobeji smerovala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1067
30.3.21 10:43

Taky jsem ještě nezažila pocit, že je něco ztracené… :nevim: Tímhle stylem neuvažuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1560
30.3.21 10:47

Ale stejne mi vadi, ze je tady pulka temat zakladana anonymi, jeste ke vsemu ani nenapises, na co miris nebo pric te to zajima. Ze vubec odpovidam :roll:, proc ses anonym sakra, kdyz o sobe neprozradis ani prd?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
30.3.21 10:49

To je spis podle pohledu. Ztracene mi podivat se nekdy v zivote, na živo na koncert skupiny KISS. Splnil mi to manzel k Vánocům koupil listky do Prahy :palec: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20624
30.3.21 11:11

Ano. V 17 byla cesta do Anglie, Španělska, Ameriky a vůbec na západ takřka nesplnitelný sen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1236
30.3.21 11:46

Jako ztracené ne, spíš jako něco, co prostě mně vyjít nemůže, že je nulová šance apod.
Pak ano, ale nechám si to pro sebe :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
30.3.21 12:08

No jo, to víte. Něco nejde, ale pak přijde nějakej blbec, kterej neví, že to nejde, a udělá to. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
30.3.21 12:14

Za mě osobně - měla jsem dlouhá léta zdravotní problémy, většinu času trávila v nemocnicích. Doktoři tvrdili, že ten problém budu mít nafurt, že s tím nejde nic moc dělat, max mírnit příznaky. No nebudu to protahovat - dnes jsem na 90 % OK a fakt happy. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
30.3.21 17:12
@AZ29 píše:
Za mě osobně - měla jsem dlouhá léta zdravotní problémy, většinu času trávila v nemocnicích. Doktoři tvrdili, že ten problém budu mít nafurt, že s tím nejde nic moc dělat, max mírnit příznaky. No nebudu to protahovat - dnes jsem na 90 % OK a fakt happy. :lol:

Blahopřeji, mohu se zeptat, zda sis nějak pomohla, úpravou stravy, životního stylu, eliminace stresu či se tak prostě stalo? Nebo klasicky léčbou u dr?
Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat