Reklama

Spodek po porodu - změny, nebo původní stav?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 21:38
spodek po porodu - změny nebo původní stav

Ahoj, máte některá problémy se spodkem po porodu? máte to tam jako před porodem nebo se něco změnilo? jsem třičtvrtě roku po porodu a zdá se mi, že to tam mám takové povolené

Reklama

Reakce:

Zwetta
Kecalka 370 příspěvků 6 inzerátů 25.08.18 21:53

Je to jine.. :roll: já jsem 4 měsíce po porodu.. Měla jsem nástřih (asi 5 stehů) a je to znát, ale myslím, že postupem času se to bude zlepšovat.., akorát je potřeba sexovat pravidelně, aby byla jizva pružná a vagina si zvykala.. :oops: :mrgreen:
Pokud jsi povolená, asi to chce posilovat pánevní dno ;) Mě paradoxně přítel řekl, že mu příjdu užší.. 8o
Nemáme to jednoduché my ženy co.., ale to bude dobré.., půl roku je relativně také krátká doba, porod je pro tělo náročný proces.. ;) :hug:

dickys
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 25.08.18 22:33

Co se týče „velikosti“, tak myslím, že jsem na tom stejně, i muž to říkal, tak snad nekeca :lol: Ale už od šestinedělí jsem cvičila na pánevní dno, to asi hodně pomohlo. Nicméně měla jsem nástřih a šití se mi rozpadlo, dlouho se to pak hojilo, minimálně 8 týdnů co si pamatuju :roll: a mám tam celkem ošklivou jizvu. Ale nevidím si tam a chlap si taky nestezuje, takže z toho žádné trauma nemám :)

vtipna
Kecalka 149 příspěvků 1 inzerát 25.08.18 23:21

Ja to mam porad rozbolavely, jizva po siti me trochu boli. Jsem rok po porodu. :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 06:49

Je to tam jine,ze zacatku styku dobrý,ale pak volnejsi nez driv.ptala sem se gynekologa a je to u zen co rodily vaginalne bezne.

K92
Kecalka 141 příspěvků 26.08.18 07:54

8 měsíců po porodu a vše je relativně v pořádku. Když jsem byla před měsícem nachlazená a kýchala jsem, tak jsem tu jizvu teda cítila :(, při sexu už o ní většinou nevím . Jinak jsem rozhodně užší než před porodem, pan doktor to sešil moc hezky. Z hlediska estetiky jsem opravdu spokojená. Manžel si dělá srandu, že by to, že jsem rodila, určitě nepoznal ani můj případný milenec. Někdy mě to, že jsem tam byla nastřižená trápí a přemýšlím nad tím (vím, že to bylo opravdu nutné), přeci jen jsou to intimní partie, doteď na to občas myslím.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 26.08.18 11:31

Jsem dva měsíce po porodu a měla jsem 25 stehů… když sexujeme, tak to je takové citlivější, ale nic co by se nedalo vydržet. Velikostne mi přijde stejná a styk se mi líbí stejně, tak asi dobrý :)

alisekR
Kelišová 5006 příspěvků 26.08.18 11:52
@K92 píše:
8 měsíců po porodu a vše je relativně v pořádku. Když jsem byla před měsícem nachlazená a kýchala jsem, tak jsem tu jizvu teda cítila :(, při sexu už o ní většinou nevím . Jinak jsem rozhodně užší než před porodem, pan doktor to sešil moc hezky. Z hlediska estetiky jsem opravdu spokojená. Manžel si dělá srandu, že by to, že jsem rodila, určitě nepoznal ani můj případný milenec. Někdy mě to, že jsem tam byla nastřižená trápí a přemýšlím nad tím (vím, že to bylo opravdu nutné), přeci jen jsou to intimní partie, doteď na to občas myslím.
@K92 píše:

Nechci strašit, měla jsem moc pěkné pevné šití, schválně mi to utáhli, když slyšeli, že další děti už nechceme. Ze začátku to bylo hodně na úzko, museli jsme opatrně. Po dvou letech to začalo povolovat. Teď 4,5 roku po druhém porodu, to při větší vlhkosti není nic moc :roll: doktorka říkala, že pevnost pánevniho dna je ok, ale nástřih a jizva a hráz se vytahují.

K92
Kecalka 141 příspěvků 26.08.18 15:29

No nestraš. Jsem zvědavá jak to bude u mě. Kamarádku nenastřihli, ale když tlačila, tak syn zůstal před posledním zatlačením přímo na hrázi a čekalo se na další kontrakci a ta kůže se prý příšerně vytáhla, protože byla dlouho napnutá. Už je rok po porodu a stále to prý vypadá ošklivě. I její gynekolog se zděsil když to poprvé viděl a říkal, že on by nástřih udělal, bylo to jen tak tak a mohla se dost potrhat, takže si člověk nevybere.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama