Spodky místo punčocháčů do školky - máte tip?

26.11.15 10:58

Spodky místo punčocháčů do školky - máte tip?

Nemám moc v oblibě punčochy, řešíme to „spodkama“, „termospodkama“ či jak se to mu všemu říká, nejčastěji z tchiba, ale ty mi připadají ted ještě docela dost teplé. Mám v plánun naběhnout do sportisima a něco tam koupit, zajímalo by mě jestli třeba někdo nemáte nějaký konkrétní tip, protože mám s něterýma špatnou zkušenost, bud se strašně vytahají, nebo koušou apod.. Předem díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

41884
26.11.15 11:01

Já jsem koupila synovi černé legíny a dávám mu zatím to. Punčocháče taky nesnáším.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 11:03
@lyrica píše:
Já jsem koupila synovi černé legíny a dávám mu zatím to. Punčocháče taky nesnáším.

Jj dnes je taky v legínách z Kiku. Tak možná to zatím budu řešit takhle :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10975
26.11.15 11:04

Syn odchodil celé zimy ve školce v dlouhých spodkách. Nejlepší HM a Topolino. Tchibo taky fajn, ale musí se vychytat ty tenké. Ty termo jsou hodně tlusté.

http://www2.hm.com/…9973002.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5709
26.11.15 11:06

Obě děti nosily buď legíny nebo „spodky“ z Klimatexu (ty hlavně syn). Bylo to lepší než punčocháče, které se jim různě posunovaly dolů, přišlapávalo se to apod. Lépe to sedí a funguje zároveň jako tepláky na převlečení a podvlíkačky pod kalhoty. Děti se nemusely pak na procházku převlékat, jen si navlékly kalhoty a pak zase jednoduše svlékly. Nezdržovaly v šatně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 11:09
@bartsch píše:
Obě děti nosily buď legíny nebo „spodky“ z Klimatexu (ty hlavně syn). Bylo to lepší než punčocháče, které se jim různě posunovaly dolů, přišlapávalo se to apod. Lépe to sedí a funguje zároveň jako tepláky na převlečení a podvlíkačky pod kalhoty. Děti se nemusely pak na procházku převlékat, jen si navlékly kalhoty a pak zase jednoduše svlékly. Nezdržovaly v šatně.

Ten Klimatex mám právě v merku, tak asi něco pořídíme. S tím převlékáním jak píšeš, jasan, to už je dnes asi standard že se to takto dělá :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 11:10
@MisaHanuska píše:
Syn odchodil celé zimy ve školce v dlouhých spodkách. Nejlepší HM a Topolino. Tchibo taky fajn, ale musí se vychytat ty tenké. Ty termo jsou hodně tlusté.http://www2.hm.com/…9973002.html

Já jsem právě jiné než ty termo v tchibu nikdy neviděla, na větší zimu budou fajn, ale spíš na doma, ve školce jim dost topí tak právě mu to tam nechci dávat. Jinak díky za ostatní tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
26.11.15 11:12

Bezva jsou bavlněné spodky z HM. Některé „thermo“, co jsou jenom z polyesteru mi přijde, že vůbec nehřejí, např. spodky Voxx (již se nevyrábí).

• Citovat
  • Upravit
4333
26.11.15 11:15

Tchibo má i normální, ne jen ty termo hodně teplé. Ale byly už docela dávno, možná dokonce v září. Teď jsem je tam nenašla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2929
26.11.15 11:15

Syn měl spodky z HM, ale i nějaké noname. Koukni na mimibazar, je jich tam v nabídce spousty. Punčocháče by měli zakázat 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10975
26.11.15 11:37
@Loll píše:
Syn měl spodky z HM, ale i nějaké noname. Koukni na mimibazar, je jich tam v nabídce spousty. Punčocháče by měli zakázat 8)

Tak možná pro kluky :mrgreen: Ale u holky bych to nepřežila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 11:46
@monrom píše:
Bezva jsou bavlněné spodky z HM. Některé „thermo“, co jsou jenom z polyesteru mi přijde, že vůbec nehřejí, např. spodky Voxx (již se nevyrábí).

na spodky Voxx jsem zrovna narazila v tom Sportisimu, takže nebrat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5709
26.11.15 11:51

@MisaHanuska Proč? Dcera měla legíny i klimatexové podvlíkačky, vypadaly mnohem lépe než punčocháče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6465
26.11.15 11:57

Ja davam termo Tchibo uz ted, prijde mi venku uz dost kosa. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
26.11.15 12:01

Pořídíla jsem synkovi funkční legíny od f. Pleas http://www.pleas.cz/…ni-leginy-1/ a zatím se jeví velmi dobře. Uvidíme jak dlouho vydrží kolena, ty dostávají ve školce nejvíc zabrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama