Reklama

Spodky na 6letého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

melori
Kecalka 277 příspěvků 03.10.18 08:37
Spodky na 6letého

Ahoj, poradíte, kde koupit kvalitní spodky na kluka? Nechce mi moc nosit punčocháče, ale zase si říkám, zda nebudou spodky méně teplé…

Reklama

Reakce:

stinga
Závislačka 3806 příspěvků 7 inzerátů 03.10.18 08:41

@melori spodky určitě teplé budou a pravděpodobně příjemnější na pokožku jak punčocháče, obsahují víc bavlny

smurfka
Nadpozemská drbna 29591 příspěvků 03.10.18 08:47

kupuju z tchiba..jsou teplé a příjemné na nošení..termo­leginy..

Pipet
Generální žvanilka 24089 příspěvků 03.10.18 08:47

Kupuju punčocháče bez ťapek, zn. Trepon. Takže vlastně legíny :mrgreen: , ale mají hezké příšerkové pro kluky.

Helileli
Závislačka 2870 příspěvků 03.10.18 08:51

Viděla jsem teď v CA z bio bavlny, celkem tenké, takový ekvivalent legín. Já teda synům kupuju normálně holčičí legíny černé nebo tmavě modré.
Na zimu na mrazy kupuju termoleginy v Kik, sice ofuflikuji, ale jinak jsou teplé a trvanlivé.

Nicméně školák už nechce, je mu to trapné před spolužáky třeba když se převlékají na TV, tak kupuju podšité kalhoty. V CA a HM mají bavlnu, přes net jsem minulý rok koupila i podšité flisem. A za sněhu a deště, když je zima, to řeším softshelkami přes kalhoty. Ve škole svléknou a pověsí.

melori
Kecalka 277 příspěvků 03.10.18 08:56

No, já jako dítě punčocháče musela nosit snad ještě v osmičce :lol:, tak mi to asi přijde normální do toho navlikat svý děti :lol:, ale musím se nad synkem sželet ;)

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2198 příspěvků 03.10.18 09:07

V HM měli spodky bez ťapek, jinak na větší zimu kupuju ve sportu funkční spodky.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 03.10.18 09:16

doma nosi decka punčocháče, na ven termo leginy (např z c&a). kdyz někam jdeme např na návštěvu, je fajn ze teplý kalhoty svléknou a nechají si jen ty leginy. ale kdyz cestujeme krátké trasy/jen autem, tak dávám jen džíny, aby se neupekli…

Hoa Mai
Kelišová 5654 příspěvků 16 inzerátů 03.10.18 10:01

@melori já jsem taky musela nosit punčocháče a bytostně jsem je nesnášela a nesnáším. Dětem je nedávám. Kupuju jim místo toho spodky z merino vlny, která je velmi teplá a hřeje, i když je vlhká (což se hodí třeba při aktivitách ve sněhu)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >