Spodky na 6letého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
melori
Kecalka 280 příspěvků 03.10.18 08:37
Spodky na 6letého

Ahoj, poradíte, kde koupit kvalitní spodky na kluka? Nechce mi moc nosit punčocháče, ale zase si říkám, zda nebudou spodky méně teplé…

Reakce:
stinga
Závislačka 4432 příspěvků 3 inzeráty 03.10.18 08:41

@melori spodky určitě teplé budou a pravděpodobně příjemnější na pokožku jak punčocháče, obsahují víc bavlny

smurfka
Vesmírná mluvilka 30033 příspěvků 03.10.18 08:47

kupuju z tchiba..jsou teplé a příjemné na nošení..termo­leginy..

Pipet
Generální žvanilka 24138 příspěvků 03.10.18 08:47

Kupuju punčocháče bez ťapek, zn. Trepon. Takže vlastně legíny :mrgreen: , ale mají hezké příšerkové pro kluky.

Helileli
Závislačka 3052 příspěvků 03.10.18 08:51

Viděla jsem teď v CA z bio bavlny, celkem tenké, takový ekvivalent legín. Já teda synům kupuju normálně holčičí legíny černé nebo tmavě modré.
Na zimu na mrazy kupuju termoleginy v Kik, sice ofuflikuji, ale jinak jsou teplé a trvanlivé.

Nicméně školák už nechce, je mu to trapné před spolužáky třeba když se převlékají na TV, tak kupuju podšité kalhoty. V CA a HM mají bavlnu, přes net jsem minulý rok koupila i podšité flisem. A za sněhu a deště, když je zima, to řeším softshelkami přes kalhoty. Ve škole svléknou a pověsí.

melori
Kecalka 280 příspěvků 03.10.18 08:56

No, já jako dítě punčocháče musela nosit snad ještě v osmičce :lol:, tak mi to asi přijde normální do toho navlikat svý děti :lol:, ale musím se nad synkem sželet ;)

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2290 příspěvků 03.10.18 09:07

V HM měli spodky bez ťapek, jinak na větší zimu kupuju ve sportu funkční spodky.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 03.10.18 09:16

doma nosi decka punčocháče, na ven termo leginy (např z c&a). kdyz někam jdeme např na návštěvu, je fajn ze teplý kalhoty svléknou a nechají si jen ty leginy. ale kdyz cestujeme krátké trasy/jen autem, tak dávám jen džíny, aby se neupekli…

Hoa Mai
Kelišová 5810 příspěvků 21 inzerátů 03.10.18 10:01

@melori já jsem taky musela nosit punčocháče a bytostně jsem je nesnášela a nesnáším. Dětem je nedávám. Kupuju jim místo toho spodky z merino vlny, která je velmi teplá a hřeje, i když je vlhká (což se hodí třeba při aktivitách ve sněhu)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >