Spodky na 6letého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
melori
Kecalka 285 příspěvků 03.10.18 08:37
Spodky na 6letého

Ahoj, poradíte, kde koupit kvalitní spodky na kluka? Nechce mi moc nosit punčocháče, ale zase si říkám, zda nebudou spodky méně teplé…

Reakce:
stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 03.10.18 08:41

@melori spodky určitě teplé budou a pravděpodobně příjemnější na pokožku jak punčocháče, obsahují víc bavlny

smurfka
Vesmírná mluvilka 31264 příspěvků 03.10.18 08:47

kupuju z tchiba..jsou teplé a příjemné na nošení..termoleginy..

Pipet
Generální žvanilka 24285 příspěvků 03.10.18 08:47

Kupuju punčocháče bez ťapek, zn. Trepon. Takže vlastně legíny :mrgreen: , ale mají hezké příšerkové pro kluky.

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 03.10.18 08:51

Viděla jsem teď v CA z bio bavlny, celkem tenké, takový ekvivalent legín. Já teda synům kupuju normálně holčičí legíny černé nebo tmavě modré.
Na zimu na mrazy kupuju termoleginy v Kik, sice ofuflikuji, ale jinak jsou teplé a trvanlivé.

Nicméně školák už nechce, je mu to trapné před spolužáky třeba když se převlékají na TV, tak kupuju podšité kalhoty. V CA a HM mají bavlnu, přes net jsem minulý rok koupila i podšité flisem. A za sněhu a deště, když je zima, to řeším softshelkami přes kalhoty. Ve škole svléknou a pověsí.

melori
Kecalka 285 příspěvků 03.10.18 08:56

No, já jako dítě punčocháče musela nosit snad ještě v osmičce :lol:, tak mi to asi přijde normální do toho navlikat svý děti :lol:, ale musím se nad synkem sželet ;)

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2473 příspěvků 03.10.18 09:07

V HM měli spodky bez ťapek, jinak na větší zimu kupuju ve sportu funkční spodky.

Marie432875
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 09:16

doma nosi decka punčocháče, na ven termo leginy (např z c&a). kdyz někam jdeme např na návštěvu, je fajn ze teplý kalhoty svléknou a nechají si jen ty leginy. ale kdyz cestujeme krátké trasy/jen autem, tak dávám jen džíny, aby se neupekli…

Hoa Mai
Kelišová 6572 příspěvků 15 inzerátů 03.10.18 10:01

@melori já jsem taky musela nosit punčocháče a bytostně jsem je nesnášela a nesnáším. Dětem je nedávám. Kupuju jim místo toho spodky z merino vlny, která je velmi teplá a hřeje, i když je vlhká (což se hodí třeba při aktivitách ve sněhu)

Váš příspěvek
Reklama