Spodnička ke svatebním šatům

193
15.6.17 08:37

Spodnička ke svatebním šatům

Proosiim moc poraďte jakou spodničku k těmto šatům jsem už bezradná 3 kruhovou nebo 6 kruhovou? Dekujii

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9822
15.6.17 08:44

@llenas Mela jsem neco obdobneho a jen 2 obruce. Stacilo to.
Vyzkousej, jak budou saty vypadat se 3 a jak s 5. V cem se budes citit lepe, to vyber.

Hodne stesti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
193
15.6.17 09:12

Dobře děkuji mám objednanou 3 kruhovou a právě jsem si říkala jestli nezrušit objednávku a vzít větší ale nechám to tak pockam až dorazí případně koupím větší a tuhle prodám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1902
15.6.17 09:17

Tak taky záleží jak jsou šaty dlouhé a jak si vysoká ty. Ja si spodničkou šaty prodlužovala, protože při větším objemu šatů mi vykukovaly špičky. :mavam: mám tedy jen jedno kruhovou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3351
15.6.17 09:28

Pod takove saty se spodnicka s kruhy vubec nehodi!!! Saty strati svoji nadychanost, lehkost a krasu pri pohybu! Jedine bez kruhu napr. foto. Prvni ctyrvrstva, druha osum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3142
15.6.17 10:26
@llenas píše:
pockam až dorazí případně koupím větší a tuhle prodám

A nejde to případně jen vrátit, tam kde bylo objednáno a vyměnit za větší, kdyby sis to rozmyslela?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
193
15.6.17 10:35

@Poiu a nebudou s touhle spodničku takové uplacle? Chci je právě nadzvedle ať to má krásný objem a jestli nebude v tom vedro budu to mít v srpnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
193
15.6.17 10:38

@melitea objednávala jsem z Aliexpress ale už sem objednávku zrušila a objednám tady u nás ale pořád nevím jakou :D…chci aby byli krásné nadychane

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6952
15.6.17 10:41

@llenas opravdu kruh nedávej, mě se ty kruhy nelíbí, takové divné to je, zkus pod ně, dat to co ti psala @Poiu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3142
15.6.17 10:46

@llenas tak to jo :D jakou, bohužel poradit neumím, ale udělala jsi dobře asi, že jsi to nakonec objednala tady. To se pak dá určitě vyměnit. Já bych měla strach, že takovou věc pak neprodám. Nebo vzít obě a vyzkoušet je jednu po druhé a pak jednu z nich vrátit.
Každopádně gratuluji k velkému životnímu kroku a přeji hodně štěstíčka :hug: :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3351
15.6.17 11:13

@llenas Pro hodne nadychane, tedy osum vrstev. Uz samotne saticky maji celkem velkou vrtstvu. A spodnicka je sita tak aby se nesplaskla. No a co se tyce tepla, v lete je teplo v jakykolich satech. Staci nebrat silonky a je lip. Spodnicky jsou ale prodysne a nezahrivaj. A co si budem povidat, kruhove jsou i nepohodlne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
193
15.6.17 11:23

Dobře děkuji moc za rady koupím tedy tu 8vrstvou týlovou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama