Spokojené ženy, jaké máte muže?

Anonymní
5.8.15 21:34

spokojené ženy, jaké máte může ?

Ahoj, tak si takhle při večeru přemýšlím. Jsem sama doma, muže mám v práci… Sme taková normálně nenormální rodinka. Dvě malé děti, bydlíme v paneláku, v bytě 3+1… Můj muž, když byli děti miminka tak moc nepomáhal, z přebalování se mu navalovalo, vykoupat se bál aby neutopil… s kočárkem sám nejezdil. Když sou děti teď už větší tak je to lepší ale dle mých představ stále nic moc. Nikdy s nimi ráno nevstával, nenechal mě prospat…jedinou vyjímkou bylo, že když sem byla na udržení ve druhém těhu a pak v porodce tak se bezchybně postaral o starší dítě ( takže lempl očividně není). když s námi ve volném čase podniká nějakou činnost tak ho k tomu stejně musím dokopat a ze začátku je nepříjemný…to samé když chci aby s dětmi šel sám ven, je nepříjemný…když ale pak přijdou domů, vypadájí všichni, že si to užili, vyprávějí… jakoby měl diagnozu „lenost“ přes kterou se nesnadno přenese nebo co… Nikdy si s dětmi doma nehrál, nestavěl, nejezdil s autama, nečetl pohádku…jediné jejich hry je blbnutí na postelích nebo na zemi…takové jakoby „praní“… neuspává, jen v případech velké nouze… Já jsem romantická duše, ale on po práci rád tráví večer( až když děti usnou) sám na počítatči, nebo u tv ( u filmu se neshodnem, takže kouká na ty svoje střílečky atd. )… sex máme tak jednou, dvakrát do týdne…to by mi udělal co mi na očích vidí, vím, že ho štve, že s tím musí vždy přijít on ale nic s tím dělat nebudu…jsem ve fázi kdy mě totiž vším tím co sem psala nahoře děsně ser***. Navíc po něm zvedám ponožky, trička ze země, když odchází tak to nechá, mrsk, prsk a je to, je domací kutil ale než se k práci dokope tak uběhne třeba i půlrok:/, zapomíná co slíbil (prkotiny typu vynes koš, zapni pračku atd. a mě to neskutečně vytáčí)…když nejde do práce tak si třeba nečistí zuby ( oproti tomu se ale myje i 2* denně, takže voní ale nesmí otevřít pusu :poblion: ).. pořád má nějaký kecy ( když vařím, prohodí něco do větru jak by to šlo udělat líp, nebo proč to dělám takhle…když třeba uklízím tak hudruje, že sem pošahaná a že je to moc často, když ale pak někdy nestíhám, nezapomene říct, že je bordel na lince atd. furt něco prostě)

Výborně vaří, takže to dělá celkem často ( ale neulízí po sobě), a vůbec si mě jakoby vydržuje přes jídlo :D… večer mi namaže rohlík, nebo připravý něco na zobání ( já pak ráno uklízím do lednice máslo a stírám drobky z linky)…uvaří na druhý den, nebo když má odpolední tak oběd… tohle je tak fifty, fifty
Nebije mě, nechlastá, nechodí do hospody, netahá se s ženskýma,

On o mě prohlašuje, že sem na něj prej zlá, pořád ho buzeruju, o sex si sama neřeknu, sem netýkavka ( nemusím moc kontakt jako držet se furt za ruce nebo se hladit či nějak miliskovat na veřejnosti), sem nervní a stresař ( dvě děti s malým věkovým odstupem udělali svý) ale přesto chce být se mnou, prý mě miluje…

Hádala sem se, křičela, brečela, dělal lhostejnou, nemluvila, vysvětlovala, prosila aby se něco změnilo ale on ve všech svých postojích a zvyklostech pevný jako skála…

A já se ptám, sem hloupá a mám přestat remcat protože je to prostě CHLAP a ty jsou si v podstatě všichni podobní, měla bych být spokojená…jsem jen rozmazlená blbka, co si vybájila nějakýho románovýho hrdinu a teď se neumím přizpůsobit realitě, funguje to tak ve většině rodinách?? Nebo ne a může to být ještě lepší?
A další otázka je, VY SPOKOJENÉ ŽENY jak ste to udělali, že vám ten chlap udělá co vám na očích vidí ( prý musí žena být dostatečnou hybnou silou muže aby šlapal jak hodinky)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
5.8.15 21:37

Nic jsem nedělala..vztah a manzelstvi je o kompromisech toleranci vzajemne sebe ucte lasce pochopeni pokoře apod a pokud to tam sam není tak nemá cenu si to vynucovat jakkoliv ;) jaky si to na zacatku vztahu nastavis tak takovy to bude pak uz to tezko predelas a zmenis a postpem casu to musí byt jen a jen hezci jak uz jsou deti napr ;) pokud není, tak je něco spatne ;)

• Citovat
  • Upravit
2303
5.8.15 21:46
VY SPOKOJENÉ ŽENY jak ste to udělali, že vám ten chlap udělá co vám na očích vidí ( prý musí žena být dostatečnou hybnou silou muže aby šlapal jak hodinky)

Jsem spokojená žena, neboť nechci, aby můj chlap dělal co mi na očích vidí. Když něco chci, tak si o to řeknu. Když mi to chlap nechce dát, tak to respektuju. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.15 21:48

Máš doma průměrného chlapa, mě by teda nejvíc vadilo, že si nečistí zuby, fuj… jednou jste manželé, máte děti, tak to musí nějak fungovat, musíte se dohodnout na kompromisech ;) Můj muž je aktivnější, doma pomáhá o malou se stará automaticky, ale zas má jiné chyby, např. je hrozně utrácivej a často náladovej, ale šťastná s ním jsem. Všude je něco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5699
5.8.15 21:49

Základ spokojenosti je nechtít mít za muže supermana, který udělá, co mi na očích vidí. Takhle se může chovat jen nemyslící bytost bez schopnosti vlastního rozhodování. Co by mi na tomhle mělo vyhovovat? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
5.8.15 21:49

No v naší rodině to tak rozhodně nefunguje. :nevim: Jsem spokojená a nedělala jsem proto nikdy nic, hybná sila nejsem. Zkrátka to u nás funguje přirozeně a vzájemně. Vztah je hlavně o kompromisech, toleranci, úctě… na obou stranách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69307
5.8.15 21:50

Tak můj muž se tedy dětem věnuje, pravda, přebalování moc nedával, ale jinak skvělý, když byliý holky maličké, přes den spávaly v kočárku, já je dala do kočárku, manžel vzal a uvozil, postavil mi před okno a šel zase pracovat(pracuje z domu) to byla lahoda, tobylo volna a klídečku, ráno, když bylo období, že dcerunka vstávala(rekord má před pátou hodinou ranní) tak jsme se střídali, jedno ráno já a druhé ráno on, teď už spává dlouho a já s ní, takže vstává v půl sedmé a vypraví starší, odveze ji na autobus do školy, cokoliv uvařím, pochválí a sní, krom špaget, tak ty dělám, když není doma, na výlety jezdí s námi a neprudí, uklízíme společně, kdo co vidí…má nějakou mušku, ale jinak je skvělý, taky si ho vychovávám k obrazu svému od útlého mládí už 25 let :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8777
5.8.15 21:54

Nemám ráda stereotypy, takže nevěřím, že to teď napíšu, ale chlapi jsou v zásadě pohodlný tvoři, aspoň z mé zkušenosti a z chlapů, co znám (táta, manžel) nebo znám dobře jejich ženy :mrgreen: Spoustu věcí, co píšeš, je u nás dost podobně. Můj muž je workoholik, ovšem jeho práce je i jeho hobby a do rodinných věcí ho taky musím nutit, protože má pocit, že hrou s dětmi nebo výletem ztrácí drahocennej čas. Když mu pinkne mail v mobilu, někdy bych ho nejradši spláchla do záchodu, pořád mu někdo volá a tak. Ale pomůže. Děti přebalí, postará se, jen nedá ten nadstandard, tu větší pozornost. Jak to jde, lifruju je ven, doma by jen seděl u práce a peskoval je, co směj a co nesměj. Taky mě to štve a strašně, když o tom mluvíme, uvědomuje si to, ale je prostě asi pohodlnej s tím něco dělat. Jinak - jak s dětmi zastane hodně věcí, komplet se postará, když jdu do práce a tak (teda musej mít uvařeno, jinak by umřeli hlady), tak s domácností nepomůže tedy ani trochu. Fakt nula :mrgreen: Ale to jsem si ho prostě rozmazlila dřív, nevím, zda má smysl ho teď vychovávat a něco po něm chtít. Stačí, žeje chudáček pořád unavenej, protože moc chodím do práce (cca 2×-3× týdně na 4 hodiny) a on se musí postarat o děti. Samozřejmě starost o děti znamená totální brajgl, všude rozpatlaný jídlo, poházený hračky, pokydaný oblečení, poházený plíny, kde zrovna došlo k boji o přebalení neposednýho batolete.. Ale stejně je všechny miluju :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7092
5.8.15 21:55

Já ti nevím, já jsem chlapa nijak zvlášť nevychovávala, on je skvělý sám o sobě.
V podstatě všechno to, co jsi psala o tvém muži, že s dětmi nedělá nebo dělá nerad, ten můj dělá a dělá to sám od sebe. Máme zatím jen jedno dítě, ale od narození přebaloval (s látkovýma plenama), chodil s kočárem, naučil se šátkovat, dokud jsem v noci kojila, tak si ráno syna brával do kuchyně, abych se mohla dospat. Chodí s ním na hřiště, prohlíží si s ním knížky, jezdí s námi na výlety…
Co se týká pořádku, tak bordelář rozhodně není, sice nemáme doma tip ťop naklizeno, ale bordel po něm uklízet nemusím. Když má čas a chce mi pomoct, umí uvařit, upéct, zavařit kompot nebo udělat marmeládu. I po těch letech si hodně rozumíme, jasně, že se občas pohádáme, ale jsou to víceméně hlouposti. Pokud mi na něm něco vadí, tak to není nic zásadního, co bych měla potřebu nějak moc řešit.
Ale jak říkám, moje zásluha to není, spíš bych řekla kombinace dobré povahy a dobré výchovy. Zas to má jednu nevýhodu - nemůžu říct tchyni tu hezkou hlášku, ať mi neradí s výchovou dítěte, protože jeden exemplář její výchovy mám doma a je s ním ještě dost práce. Tahle hláška se mi hrozně líbí, bohužel ji asi nikdy nebudu moct použít :-D. A aby z toho moje tchyně nevyšla blbě, tak je naštěstí fajn a do výchovy mi téměř nekecá. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2026
5.8.15 21:55

Mám doma horší :lol: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.8.15 21:56

Jen ještě, tím " co mi na očích uvidí", nemyslím nic špatného…ale třeba když bych ráda pomoc s dětmi, nějaký výlet atd… když nechce tak respektuju a udelám si to sama ale mrzí mě to:/

• Nahlásit
  • Citovat
3302
5.8.15 21:58

Jsem spokojená žena a co jsem pro to udělala fakt nevím. Asi jen to, že jsem si vybrala chlapa, kterého nemám potřebu měnit. Dítěti se věnuje na 100 %, v domácnosti dělá kolikrát víc než já, společně strávený čas ho baví, ale HLAVNĚ - a to mi připadá nejdůležitější - když je s něčím nespokojený nebo chce něco jinak, tak to normálně slušně řekne jako dospělý člověk a domluvíme se. Neremcá, neuráží, nevyčítá, netváří se jako kakabus. A stejně tak, když si o něco řeknu já, tak mi vyjde vstříc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
5.8.15 21:59

Jsem se svým partnerem spokojena, ale někdy mě tak vytaci, ze bych ho zabila :mrgreen: vytaci mě svým zapomínánim, nikam nechce chodit a to ja bych si zase rada zasla do kina ATd. Radši si stáhne film doma a kouká na to…Ale to se zase neshodneme na filmu… :roll: :roll: vlastně, to mam doma stejně jako ty…ale proste ho miluju a on mě, takže to jsou takové jakoby prkotiny a někdy si zase říkám, ze se stejně jednou rozejdeme… Ono je to vlastně všechno na nas jaké si to uděláme…Ale zase vím, ze pro mě a děti dýchá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.8.15 22:00

@Parchant :mavam: tak nevím jestli mám být ráda nebo litovat:(… a jak to s ním vidíš do budoucna :pankac:?

• Nahlásit
  • Citovat
1387
5.8.15 22:01
@Akivasha píše:
Jsem spokojená žena, neboť nechci, aby můj chlap dělal co mi na očích vidí. Když něco chci, tak si o to řeknu. Když mi to chlap nechce dát, tak to respektuju. :nevim: [/citPekne receno, a
@Akivasha píše:
Jsem spokojená žena, neboť nechci, aby můj chlap dělal co mi na očích vidí. Když něco chci, tak si o to řeknu. Když mi to chlap nechce dát, tak to respektuju. :nevim:

Pekne receno, ale kazda z nas vi, ze prekvapeni, je take elixirem. „Milacku ja to udelam, ja vstavu k prckovi, atd.“ :-))

Příspěvek upraven 05.08.15 v 22:08

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama