Společenská hra po videohovoru

58928
24.3.20 12:01

Společenská hra po videohovoru

Dítě v nemocnici, kvuli covidu tam s ním nesmím být, ani návštěvy. Provozujeme nějaké telefony, videohovory, ale co si má člověk furt povídat. Nenapadá vás nějaká hro pro dítě okolo 10ti let, co by se dalo i distančně. Napadlo mi tam mi dopravit jeho sadu Railroad ink nebo jednu sadu Ubongo.
Nějaké další nápady?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24.3.20 12:05

Někde sem teď na Insta viděla že se takhle dá hrát i město, jméno zvíře věc :mrgreen:
Jinak na duelovky.cz slovní fotbal nebo Horolezci :-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4438
24.3.20 12:07

To je mi líto. Snad bude brzy zase doma :kytka:
Co si zahrát ve video hovoru Bingo nebo Město, jméno, zvíře… taky by šel slovní fotbal ;) Nevím jestli se to bude líbit desetiletému, máme menší prcky :think: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4598
24.3.20 12:07

Co klasické lodě na čtverečkovaném papíře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58928
24.3.20 12:34
@HankaHK píše:

Jo, to by šlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 13:28
@HankaHK píše:

Presne to me napadlo ;)

@Lama Lama at se bobik brzy uzdravi :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4598
24.3.20 13:58

Hádat kdo jsem? Myslím si hrdinu večerníčku, knihy, věc v pokoji, zvíře… A ty hádáš, má 2 nohy, hnědé vlasy, křídla, je z plastu, má hladký povrch…je to…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58928
24.3.20 14:06
@HankaHK píše:
Hádat kdo jsem? Myslím si hrdinu večerníčku, knihy, věc v pokoji, zvíře… A ty hádáš, má 2 nohy, hnědé vlasy, křídla, je z plastu, má hladký povrch…je to…

To nás nějak neba. Hrajem v autě a na výletech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9219
24.3.20 20:31

Myslím, že u nezletilých dětí nelze návštěvu v nemocnici zakázat. Jsi jeho zákonný zástupce. Jen pro doplnění informace ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58928
24.3.20 20:46
@AnastazieB píše:
Myslím, že u nezletilých dětí nelze návštěvu v nemocnici zakázat. Jsi jeho zákonný zástupce. Jen pro doplnění informace ;).

Podle mě zakázat můžou leccos, ve stavu nouze. Ale je mi to fuk. Chápu to a respektuji. Jako zavleču jim tam covida, půjdou do karantény a dítě mi bude zítra operovat psychiatr. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9219
24.3.20 21:25

@Lama Lama tomu samozřejmě rozumím, ale ani ve stavu nouze toto zakázat u nezletilých dětí nemohou. Ne každý to ví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama