Společenské hry pro sedmiletou

311
30.10.19 12:10

Společenské hry po sedmiletou

Hezký den, prosím o radu a tip na nějakou hru pro čerstve sedmiletou slecnu.. Chci k Vánocům nějakou pořídit, klidně i vzdělávací. Zatím hrajeme jen klasiku pexesa, černy Petr, člověče… Co zaujalo vaše stejně stará dítka? Moc dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
67053
30.10.19 12:12

Asi nejvíc frceli osadníci z kaštanů, carcassone a ubongo. Pak Dixit, ale je fajn ve více lidech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49406
30.10.19 12:15

Dobble - postrehovka
Ubongo - dospelacka verze, takovy tetris
Blafuj - rycha karetni sranda
Takenoko - roztomila strategie
Memoarrr - lepsi pexeso, fakt zabavny. Nevyhrala sem ani jednou
Safari bar - nevychovna sranda - procpat zviratka do baru
Kocici klub - krmeni a sbirani kocek, deti to ba, me moc ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49406
30.10.19 12:16

A Kvak je moc hezky. Neco na zpusob damy, akorat tam te nesezere stika :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49406
30.10.19 12:17
@Lama Lama píše:
Asi nejvíc frceli osadníci z kaštanů, carcassone a ubongo. Pak Dixit, ale je fajn ve více lidech

Z kaštanů? To je nový doplnění? :mrgreen:

Dixit nedávám, sem na to totálmí mimoň. Neříkej, že Tobě to jde. Nevěřím :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
30.10.19 12:19

Děkuji holky za tipy :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
30.10.19 12:27

Co jsem zatím zběžně koukala, tak mne zaujalo:az kvíz, activity junior, takový ty vědomostní V Kostce.. Farmář.. To je vše asi od 8 mi let, tak nevím, zda by to pochopila? Má nekdo? A ještě jsem slyšela o nějakých z pepca, tuším Plny kurnik a nějaké Prase? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.19 12:47

Hrdinové bez záruky - akční hra, u které se nemluví, napínavá
JunkArt - stavění soch z,,odpadu https://www.zatrolene-hry.cz/…odpadu-6009/
Azul - https://www.zatrolene-hry.cz/…a/azul-7282/

Tyhle jsou u nás doma nejoblíbenější, ale máme tam dalších ca 50 deskovek, tak se to pokusím omrknout a ještě zítra napíšu. Muž je sběratel. Tyhle tři máme odzkoušené i se synovci.

• Citovat
  • Nahlásit
49406
30.10.19 13:04
@Anonymní píše:
Hrdinové bez záruky - akční hra, u které se nemluví, napínavá
JunkArt - stavění soch z,,odpadu https://www.zatrolene-hry.cz/…odpadu-6009/
Azul - https://www.zatrolene-hry.cz/…a/azul-7282/Tyhle jsou u nás doma nejoblíbenější, ale máme tam dalších ca 50 deskovek, tak se to pokusím omrknout a ještě zítra napíšu. Muž je sběratel. Tyhle tři máme odzkoušené i se synovci.

Tak zakladatelka evidentne zadny velky hrac neni, a Ty na ni vyrukujes s Hrdiny bez zaruky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49406
30.10.19 13:06
@zdendulka.k píše:
Co jsem zatím zběžně koukala, tak mne zaujalo:az kvíz, activity junior, takový ty vědomostní V Kostce.. Farmář.. To je vše asi od 8 mi let, tak nevím, zda by to pochopila? Má nekdo? A ještě jsem slyšela o nějakých z pepca, tuším Plny kurnik a nějaké Prase? :D

Nase ty vedomostni treba moc neba. Me teda taky ne. A rychle se to ohraje.
Bavi to teda naseho nejmensiho, ale ten je svihlej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67053
30.10.19 13:13
@Baba píše:
Z kaštanů? To je nový doplnění? :mrgreen:Dixit nedávám, sem na to totálmí mimoň. Neříkej, že Tobě to jde. Nevěřím :jazyk:

nejdou a neba, ale děti to baví ze všech her asi nejvíc. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49406
30.10.19 13:17
@Lama Lama píše:
nejdou a neba, ale děti to baví ze všech her asi nejvíc. :roll:

Hahááá, sem Sherlock :pankac: Sem si říkala, že na to nejseš ten správnej typ.
My je někde asi máme zahrabaný, od někoho jsem je dostali. Ale doma to nehraju, sem ochotná s blbounama hrát jen to, co baví i mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24234
30.10.19 14:08

Šestiletý dostane Ticket to ride, možná Activity (pokud koupí rodina), na chatě máme Labyrint. Pak Mlsný myšky, Doba kamenná. U babičky ho bavil i Blocus, časem pořídíme určitě Kamionem po Evropě.
Edit: A ještě myslím, že v dohledné době budeme potřebovat Hotel Tycoon a tu Plyšovou kooperativku.

Příspěvek upraven 30.10.19 v 14:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24234
30.10.19 14:11
@zdendulka.k píše:
Co jsem zatím zběžně koukala, tak mne zaujalo:az kvíz, activity junior, takový ty vědomostní V Kostce.. Farmář.. To je vše asi od 8 mi let, tak nevím, zda by to pochopila? Má nekdo? A ještě jsem slyšela o nějakých z pepca, tuším Plny kurnik a nějaké Prase? :D

Plný kurník dostala kluk v pěti letech. To to frčelo dost, osmileté ho nekupuj, na to je velká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat