Společenské oblečení pro chlapečka 5 let na svatbu

16
30.8.20 11:54

Společenské oblečení pro chlapečka 5 let na svatbu

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, v jakém kamenném obchodě se dá koupit společenské oblečení pro pětiletého chlapečka na svatbu. Měla bych zájem o vše komplet včetně bot (ty mohu eventuálně koupit i v obuvi, jen bych byla ráda, kdybyste mi poradily v jaké). Hledala jsem na netu, ale nic moc jsem nenašla, jen samé online prodeje. Chceme si ale vše ozkoušet. Jsme z velkého města, takže s obchody by neměl být problém.
Předem moc děkuji za všechny rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1056
30.8.20 12:04

A co třeba zkusit nějaký svatební salón? Když jsem se vdávala, tak tam, kde jsem si půjčovala šaty, tak nabízeli i půjčení šatů pro drůžičky (i malé chlapce)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15874
30.8.20 12:06

Občas mívá H&M, ale pro takhle malého kluka je mnohem rozumnější půjčovna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9582
30.8.20 12:07

A trvas na koupi? Půjčovny většinou mají i takhle malé :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3665
30.8.20 12:11

Hm, Ca, Lindex. Ale jen v omezené míře. A záleží, co si představuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
30.8.20 12:12

Děkuji moc za rady.
Myslíte tedy, že mám využít nějaký klasický svatební salon a tam si oblečení a boty pro malého půjčit? Jen aby měli věci pro tak malé dítě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22509
30.8.20 12:13

Pro stejně staré dítě jsem půjčovala v salonu komplet košile, vesta, kalhoty, sako a kravata na gumičku za 500.
Boty měl teda vlastní (šedé turistické, nikomu to nevadilo).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15874
30.8.20 12:24
@annie115 píše:
Děkuji moc za rady.
Myslíte tedy, že mám využít nějaký klasický svatební salon a tam si oblečení a boty pro malého půjčit? Jen aby měli věci pro tak malé dítě…

Je to přesně naopak – pro takhle malé děti jsou půjčovny zásobeny mnohem lépe než běžné obchody.

Boty bych ale koupila vlastní – tmavé polobotky seženeš v jakékoliv obuvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
30.8.20 12:28

Tak bych se tedy chtěla zeptat, který svatební salon v Brně byste mi pro tento účel doporučily. Zda třeba máte zkušenost s nějakým konkrétním salonem, kde půjčují věci i pro malé chlapce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7275
30.8.20 12:36

Zkus jakykoliv salon. Snad v kazdem maji detske spolecenske obleceni ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
164
30.8.20 12:40

@annie115 kupovala jsem v HM vse, pres online shop

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31683
30.8.20 12:59

Já jsem koupila normálně u Vietnamců v jejich obchodě s oblečením :mrgreen: Dokonce dvakrát na dvě svatby v průběhu let. Vlezla jsem se do pětistovky i s botami a potom to celé obratem prodala skoro za pořizovací cenu :oops:
Stejně tak jsem nakoupila i šaty pro malé holky, 200 Kč/ks. Ty máme doma a hrají si s nimi na princezny.

Děti stejně měly dovoleno se po focení a pripitku, obědě, na všech svatbách, co jsme byli, převlect do pohodlnejsiho oblečení a na fotkách fakt nejde vidět, že to nebyla značková kvalita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2911
30.8.20 13:21

Zkusila bych vietnamce na rohu Lidická a Kotlářská. Mají obchod na DM drogerii na Lidické. Tam jsem viděla chlapecké obleky. Nebo pokud by se ti chtělo do Hodonína do jednoho svatebního salonu. @annie115

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6813
30.8.20 13:23

Já jsem synovi koupila na bazaru cely komplet byl jednou oblečen za 400. Boty u tamancu krasne lakyrky bez rozdílu od dospělých. Takže mi odpadl i strach ať náhodou třeba nezatrhne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
1.9.20 23:47

Ahojky, obnovuji diskuzi. Tak oblečení už máme, půjčili jsme si v jednom svatebním salonu. A nakonec při obvolávání salonů jsem zjistila, že v Brně je pouze jeden specializovaný na půjčování svatebního oblečení a doplňků dětem, nebo tedy aspoň chlapcům. Celkem to cenově vyjde víc než slušně oproti koupi. Boty však malému bohužel nebyly a žádné jiné neměli, tak potřebuji sehnat ještě boty. Ráda bych nějaké tmavé polobotky, společensky aspoň trochu vypadající, ale pokud možno spíše levnější. Klidně u ťamanů, ale vůbec nevím, kam pro ně jít. Hodíte mi, prosím, tip, kde se dají v Brně sehnat? Nebo i v nějakém normálním obchodě, ale aby nestály majlant. Pokud možno v centru města, ale není podmínka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama