Společenské šaty - odkud objednat s vrácením zdarma

Anonymní
17.11.19 21:24

Společenské šaty odkud objednat s vrácením zdarma

Mohli byste mi poradit, odkud je dobré objednat si šaty, aby byla možnost vrácení zdarma? Potřebuji šaty do společnosti, ráda bych nějaké krajkové, ale obávám se že se netrefim do velikosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
831
17.11.19 21:27

Pokud vím, vrácení do 30 dnů je u nákupu přes internet garantováno zákonem :think: zkusila bych aboutyou, zoot, ale taky třeba orsay, h&m nebo reserved mají eshopy, jen výběr nebude moc široký. Taky bonprix má společenské šaty, ale mně se tam už nějakou dobu nic nelíbí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
17.11.19 21:30

Objednávala jsem takto na zalando (přijde mi, že mají ve společenských šatech největší výběr. Doručení i vracení je zdarma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.19 21:44

A kvalita?

• Citovat
  • Nahlásit
19409
17.11.19 21:54
@Anonymní píše:
A kvalita?
:think: kvalita, pokud chceš kvalitu, tak si neobjednávej šaty přes internet, ale zajdi do kamenného obchodu nebo půjčovny a šaty vyzkoušej
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
17.11.19 22:20

Kvalita hodně záleží na značce. Mají i pěkné šité šaty z dobrého materiálu a samozřejmě i vyloženě otřesné kousky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6651
17.11.19 22:26

Na Lindex jsem našla teď v aktuální párty kolekci jedny krajkové šaty. Vrácení mají zdarma na prodejnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2936
18.11.19 07:32

Orsay - party kolekce je ted krajkova ;) nebo se podivat do sekce Sale na saty, objednat lze online a vyzvednout na prodejne, pokud nebudou sedet, nechas na prodejne a penizky se vrati na ucet nebo pri dobirce vraci na miste :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat