Společenství vlastníků bytových jednotek

Anonymní
19.11.19 12:42

Společenství vlastníků bytových jednotek

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o vyplnění krátkého dotazníku. Jedná se o problematiku řízení SVJ. Vše je zcela anonymní. Budu ráda za jakékoliv připomínky či dotazy nebo níže můžete sdělit vaše zkušenosti jak příjemné či nepříjemné. Píši Diplomovou práci a ráda bych ji obohatila praktickými zkušenostmi.

Předem moc děkuji. :)

https://www.survio.com/…9F3X4A0L6R0R

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

49137
19.11.19 12:45

No a jednička je nejlepší nebo nejhorší :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5739
19.11.19 12:49

Nemuzes dat skalu 1-5 s otázkama jako „vadi vam xy“ vadi mi je hodne je 1? Nebo 5?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2918
19.11.19 13:04

Začal bych tím, že celý dotazník bych předělal a udělal jej tak, aby šel vyplnit. Jelikož ne každý dům má výtah např. Nevím ani jestli mám dát jednu hvězdičku nebo 5 když jsem spokojen. A třeba důležitá věc je podle mě velikost domu. Jinak se domluví 4 byty a jinak 20 bytů atd. Nebo velikost města.

„Jste ochotna podpořit i velké opravy které se Vás bezprostředně netýkají?“ Si mám představit jako co, když je to dům ve kterém bydlím? :D

8. a 9. je bezvýznamná, pokud tam nemáte otázku na staří/velikost a stav domu.

atd. atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2256
19.11.19 13:11
@Cenarius píše:
„Jste ochotna podpořit i velké opravy které se Vás bezprostředně netýkají?“ Si mám představit jako co, když je to dům ve kterém bydlím? :D

No přece ti co žijí v přízemí jestli jsou ochotni přispět na opravu střechy a nebo ti co bydlí nahoře přispějí na odizolování přízemních bytů od sklepů atd. atd. S tím jsem se setkala v dřívějším bydlišti, několikrát, no spíš mnohokrát…
Nicméně zakladatelce bych radila určitě dotazník předělat a upravit. Takhle to fakt nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
230
19.11.19 13:26

Vyplněno, 5 jsem brala jako důležité a 1 jako nepodstatné. Mám zkušenosti s domem o 12 jednotkách, i domem o více jak 50 jednotkách, jeden bez výtahu, druhý s výtahem. Dotazník by možná uvítal pak zpřesnění, co tu zaznělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.19 13:29

Děkuji za rady a omlouvám se za pochybení, vidíte co chyb se najde když si to člověk nezkusí vyplnit.

Opravím.

• Nahlásit
  • Citovat
2918
19.11.19 14:20

@Murka to jsou fakt lidi takový omezenci, že nevidí, že ta střecha pak spadne všem? Nebo, že ty shnilé a podmočené základy jsou taky problém i těch nad nima?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2256
19.11.19 21:19

@Cenarius Ano, jsou. Byl jich plnej panelák, 48 bytů, výběr z různých, jak to říct, různých IQ. Podle některých by střechu měli platit jen ti z posledního patra, zateplení sklepů jen ti v přízemí, opravu a provoz výtahu jen ti, kteří bydlí v pátém a vyšším patře (ale používat ho samozřejmě budou všichni), výměnu schránek někteří platit nechtěli, protože jim pošta nechodí. Společnou chodbu na patře s osmi byty jsme uklizeli dva, protože my přece máme psy a tak je naše povinnost uklízet. Společné prostory jako vchod domu, sklepy, okolí domu nás taky uklízelo asi šest. Tak se najala firma, která každý týden uklidila všechny patra a společné prostory. Lidi jsou lemry a radši platili, než by hnuli vlastní prdelí. Když se měnil výtah a byl asi měsíc mimo provoz, někteří kvůli tomu chtěli náhradní bydlení. Jsem ráda, že jsem z té psychárny pryč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.19 09:24

Vyplněno :)

• Nahlásit
  • Citovat
24.11.19 16:56

Držím palce s Diplomkou! Vyplněno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.11.19 20:29

Vyplněno :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.12.19 18:24

Vyplněno

• Nahlásit
  • Citovat
399
11.12.19 19:19

Vyplněno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.12.19 21:33

Já bych se omluvil, protože společenství vlastníků jednotek je hodně krutý nástroj v rukou deb. lů. Bohužel majitele se mění a je vždy otázkou kdy se to poděla. Řešení lepší zatím neznám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama